Sponzoři

Město Bechyně
Město Bechyně
JR Food, s.r.o.
JR Food, s.r.o.
DiaPodicare
DiaPodicare
Suvenyry.cz
Suvenyry.cz
Micro-Epsilon
Micro-Epsilon
Městys Bernartice
Městys Bernartice
Mira sport
Mira sport
Apex-Bike
Apex-Bike
Kalas sportswear
Kalas sportswear
Zahradnictví Bechyně
Zahradnictví Bechyně
Bowling Bechyně - Fabi
Bowling Bechyně - Fabi

Když jsme se pustili do organizování tohoto závodu, netušili jsme, do čeho se vlastně pouštíme. Ono je to opravdu jiné, když si jede zazávodit pár kamarádů mezi sebou, nebo když to má být solidní závod pro širokou veřejnost. Přestože všichni organizátoři pracují prakticky zadarmo (a je to mnoho hodin, dnů i týdnů práce – až si kolikrát říkáme, jestli to vůbec za to stojí), bez finanční podpory zvenčí to prostě nejde (musí se zaplatit doprovodná vozidla, poháry, spreje, webové stránky, plakety, věnce, vesty a spousta dalších věcí).

Proto děkujeme všem, kteří fandí amatérskému cyklistickému sportu a kteří nám na „Tour de Bechyně“ finančně přispěli. Tyto lidi a firmy proto nechápeme jen jako sponzory, ale i jako naše rovnocenné partnery, protože bez nich by ‚TdB‘ uspořádat vážně nešla!

Ještě jednou DÍKY !!

Zde jsou uvedeni všichni, kteří nám poskytli finanční příspěvek (seřazeni pod sebou podle velikosti sponzorského daru). Budeme rádi, pokud jim i vy vzdáte svůj hold – a nejlépe tím, že je navštívíte a případně i využijete jejich služeb, aby věděli, že jejich podpora „Le Tour de Bechyně“ nebyla jen planým gestem a vyhozenými penězi. Děkujeme.

Hlavní sponzoři:

Město Bechyně

(http://www.mestobechyne.cz)
Především děkujeme zastupitelům města Bechyně za jejich významnou finanční podporu a přízeň věnovanou našemu závodu!

JR Food, s.r.o.

(http://www.jrfood.eu)
Firma zabývající se prodejem a nákupem různých druhů masa a prodejem živé drůbeže, a to v rámci celé EU.

DiaPodi care s.r.o.

(https://diapodicare.cz/uvod/)
Diabetologická a podiatrická ambulance v Soběslavi. Léčba pacientů s diabetem, léčba pacientů s nehojícími se ranami atd. atp.

Suvenyry.cz

(http://www.suvenyry.cz)
Bechyňská firma Eurocera spol. s r. o. vyrábí různé suvenýry a upomínkové předměty.

Micro-Epsilon Czech Republic, spol. s r.o.

(http://www.micro-epsilon.cz)
Děkujeme i další místní firmě s mezinárodní působností Micro-Epsilon – autoritě v oblasti měření vzdálenosti, teploty a síly. Vyrábí vysoce přesné snímače, měřicí přístroje a systémy pro průmyslové aplikace.

Městys Bernartice

(http://www.bernartice.cz)
Městys, přes který jedeme, založený v r. 1251. (Slavní rodáci jsou MUDr. Vlasta Kálalová-Di Lottiová a důstojníci 2. svět. války Rudolf Severin Krzák, Rudolf Hrubec a Jan Doubek.)

Další sponzoři: