le Tour de Bechyně

14. ročník | 21.09.2014

+??°C, …

Účastníků: 83 + 2

Zkrácená klasická trať (ve Svatkovicích doprava a přes Borovany opět na klasickou trasu do Radětic). (46,0 km; 615 n.m.).

POZOR! Časy z letošního ročníku nemůžeme porovnávat s časy z jiných ročníků, protože kvůli opravě mostu v Bernarticích byl závod o cca 2,7 km kratší!! (Ovšem z hlediska průměrné rychlosti porovnávat samozřejmě lze…)

CELKOVÉ POŘADÍ:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
NOVOTNÝ Oldřich 63 S 1:07:47 40,72 1.
PECHOUŠ Miroslav 53 S 1:07:50 40,69 2.
HOLAN Petr 61 S 1:07:53 40,66 3.
JIŘIČKA Miroslav 73 S 1:07:53 40,66 4.
BOUŠA Jiří 60 S 1:08:23 40,36 5.
JURÁŇ Karel 57 S 1:08:23 40,36 6.
KORČAK David 74 S 1:08:24 40,35 7.
STANĚK Pavel 71 S 1:08:24 40,35 8.
HORKÝ David 30 S 1:08:25 40,34 9.
PLECHATA Radek 23 S 1:08:25 40,34 10.
ROTBAUER Tomáš 64 S 1:08:25 40,34 11.
HAVRÁNEK Pavel 67 S 1:08:26 40,33 12.
KŘÍŽ Martin 70 S 1:08:47 40,13 13.
ZAVADIL Libor 89 S 1:08:48 40,12 14.
BENEŠ Martin 68 S 1:08:51 40,09 15.
ZIKMUND Petr 59 S 1:08:51 40,09 16.
JELÍNEK Pavel 45 S 1:08:54 40,06 17.
DVOŘÁK Josef 28 S 1:10:35 39,10 18.
FEFERLE František 55 S 1:11:25 38,65 19.
TICHÝ Daniel 27 S 1:12:39 37,99 20.
MAREK David 78 S 1:12:41 37,97 21.
ŠVADLENA Petr 2 S 1:12:42 37,96 22.
BOJKO Pavel 85 S 1:12:42 37,96 23.
ŠÍMA Jan 18 S 1:12:44 37,95 24.
KOTRBA Jiří 42 S 1:12:45 37,94 25.
VIEWEGH Karel 21 S 1:12:46 37,93 26.
VANĚČEK Michael 12 H 1:13:06 37,76 27.
ALTMAN Petr 36 S 1:13:15 37,68 28.
DVOŘÁK Jiří 79 S 1:13:28 37,57 29.
PIVEC Vlastislav 25 T 1:16:00 36,32 30.
KLŮFA Petr 91 S 1:16:51 35,91 31.
CHMÁTAL Petr 14 S 1:16:59 35,85 32.
MIŇHA Petr 52 S 1:17:02 35,83 33.
ZOBAL Petr 16 S 1:17:02 35,83 34.
PELTAN Zdeněk 26 S 1:17:07 35,79 35.
FRIEDL Miroslav 8 S 1:17:11 35,76 36.
MADĚRA Martin 90 S 1:17:20 35,69 37.
MIKOLÁŠ Miroslav 48 S 1:17:28 35,63 38.
SEDLECKÝ Robert 80 S 1:17:46 35,49 39.
SUŠER Radek 32 S 1:19:23 34,77 40.
BÍLÝ Pavel 15 H 1:19:26 34,75 41.
KRTIČKA Stanislav 38 S 1:20:25 34,32 42.
BOHÁČ Milan 11 S 1:20:28 34,30 43.
ŠOTER Ján 6 S 1:20:32 34,27 44.
SOUKUP Pavel 41 S 1:21:07 34,03 45.
ŠMEJKAL Patrik 62 S 1:22:14 33,56 46.
CAPOUCH David 92 S 1:22:23 33,50 47.
SPURNÝ Jaromír 5 S 1:23:11 33,18 48.
KOLDA Pavel 9 S 1:23:40 32,99 49.
ADAM Roman 47 T 1:24:07 32,81 50.
ŠAFRÁNEK Roman 83 C 1:24:44 32,57 51.
TŮMA Ondřej 4 S 1:24:47 32,55 52.
NOVOTNÝ Martin 34 S 1:24:53 32,52 53.
SMUTEK Miloslav 39 S 1:24:54 32,51 54.
PLACHÝ Jan 93 S 1:25:09 32,41 55.
TŮMA Jiří 3 S 1:25:12 32,39 56.
STROUHAL Vlastimil 76 H 1:25:40 32,22 57.
JINEK Pavel 37 S 1:25:43 32,20 58.
JINDRA Jiří 46 S 1:25:44 32,19 59.
ČERVENÝ Petr 58 S 1:25:44 32,19 60.
VEJVODOVÁ Pavlína 35 S 1:25:44 32,19 61.
ŠVADLENA Jaroslav 108 S 1:25:45 32,19 62.
MAREK Josef 19 S 1:25:47 32,17 63.
PIVCOVÁ Bohunka 24 S 1:26:16 31,99 64.
JOZA Miroslav 10 S 1:30:01 30,66 65.
KRATOCHVÍL Jaroslav 40 S 1:30:11 30,60 66.
HORKÝ Vlastimil 29 S 1:31:11 30,27 67. – 68.
HORKÝ Josef 43 S 1:31:11 30,27 67. – 68.
FLOSMAN Pavel 49 S 1:31:17 30,24 69.
WAGNER Vendelín 87 S 1:31:26 30,19 70.
BURIAN František 82 S 1:31:38 30,12 71.
KOPÁČEK Pavel 56 T 1:34:40 29,15 72.
LACIKA Martin 86 H 1:37:47 28,23 73.
KOVÁŘÍK Ivo 17 S 1:41:33 27,18 74.
BOHÁČ Karel 31 T 1:43:04 26,78 75.
ČECHOTA Jaroslav 50 H 1:46:03 26,03 76.
KOTEN Libor 72 H 1:46:20 25,96 77.
BENDA Libor 51 T 1:46:52 25,83 78.
MARAVAUD Janick 20 T 1:48:03 25,54 79.
DRHOVSKÝ Vladimír 81 H 1:54:18 24,15 80.
KOVÁŘÍK Stanislav 75 T 1:58:50 23,23 81.
DUŠÁK Jiří 54 H 2:06:25 21,83 82.
ŠAFRÁNKOVÁ Oldřiška 84 S DNF  (defekt) – – – – –
Muži, silničky, 18–39 let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
NOVOTNÝ Oldřich 63 S 1:07:47 40,72 1.
HOLAN Petr 61 S 1:07:53 40,66 2.
BOUŠA Jiří 60 S 1:08:23 40,36 3.
STANĚK Pavel 71 S 1:08:24 40,35 4.
PLECHATA Radek 23 S 1:08:25 40,34 5.
ROTBAUER Tomáš 64 S 1:08:25 40,34 6.
ZAVADIL Libor 89 S 1:08:48 40,12 7.
ZIKMUND Petr 59 S 1:08:51 40,09 8.
JELÍNEK Pavel 45 S 1:08:54 40,06 9.
TICHÝ Daniel 27 S 1:12:39 37,99 10.
MAREK David 78 S 1:12:41 37,97 11.
BOJKO Pavel 85 S 1:12:42 37,96 12.
VANĚČEK Michael 12 S 1:13:06 37,76 13.
ALTMAN Petr 36 S 1:13:15 37,68 14.
CHMÁTAL Petr 14 S 1:16:59 35,85 15.
MIŇHA Petr 52 S 1:17:02 35,83 16.
MIKOLÁŠ Miroslav 48 S 1:17:28 35,63 17.
SEDLECKÝ Robert 80 S 1:17:46 35,49 18.
ŠMEJKAL Patrik 62 S 1:22:14 33,56 19.
KOLDA Pavel 9 S 1:23:40 32,99 20.
ŠAFRÁNEK Roman 83 S 1:24:44 32,57 21.
TŮMA Ondřej 4 S 1:24:47 32,55 22.
NOVOTNÝ Martin 34 S 1:24:53 32,52 23.
JINEK Pavel 37 S 1:25:43 32,20 24.
ČERVENÝ Petr 58 S 1:25:44 32,19 25.
JOZA Miroslav 10 S 1:30:01 30,66 26.
FLOSMAN Pavel 49 S 1:31:17 30,24 27.
BURIAN František 82 S 1:31:38 30,12 28.
Muži, silničky, 40–55 let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
PECHOUŠ Miroslav 53 S 1:07:50 40,69 1.
JIŘIČKA Miroslav 73 S 1:07:53 40,66 2.
JURÁŇ Karel 57 S 1:08:23 40,36 3.
KORČAK David 74 S 1:08:24 40,35 4.
HORKÝ David 30 S 1:08:25 40,34 5.
HAVRÁNEK Pavel 67 S 1:08:26 40,33 6.
KŘÍŽ Martin 70 S 1:08:47 40,13 7.
BENEŠ Martin 68 S 1:08:51 40,09 8.
DVOŘÁK Josef 28 S 1:10:35 39,10 9.
FEFERLE František 55 S 1:11:25 38,65 10.
ŠVADLENA Petr 2 S 1:12:42 37,96 11.
ŠÍMA Jan 18 S 1:12:44 37,95 12.
KOTRBA Jiří 42 S 1:12:45 37,94 13.
VIEWEGH Karel 21 S 1:12:46 37,93 14.
DVOŘÁK Jiří 79 S 1:13:28 37,57 15.
PIVEC Vlastislav 25 S 1:16:00 36,32 16.
KLŮFA Petr 91 S 1:16:51 35,91 17.
ZOBAL Petr 16 S 1:17:02 35,83 18.
PELTAN Zdeněk 26 S 1:17:07 35,79 19.
SUŠER Radek 32 S 1:19:23 34,77 20.
BÍLÝ Pavel 15 S 1:19:26 34,75 21.
BOHÁČ Milan 11 S 1:20:28 34,30 22.
ŠOTER Ján 6 S 1:20:32 34,27 23.
SOUKUP Pavel 41 S 1:21:07 34,03 24.
SPURNÝ Jaromír 5 S 1:23:11 33,18 25.
PLACHÝ Jan 93 S 1:25:09 32,41 26.
TŮMA Jiří 3 S 1:25:12 32,39 27.
KOVÁŘÍK Ivo 17 S 1:41:33 27,18 28.
Muži, silničky, 56 a více let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
FRIEDL Miroslav 8 S 1:17:11 35,76 1.
KRTIČKA Stanislav 38 S 1:20:25 34,32 2.
SMUTEK Miloslav 39 S 1:24:54 32,51 3.
STROUHAL Vlastimil 76 C 1:25:40 32,22 4.
JINDRA Jiří 46 S 1:25:44 32,19 5.
ŠVADLENA Jaroslav 108 S 1:25:45 32,19 6.
MAREK Josef 19 S 1:25:47 32,17 7.
KRATOCHVÍL Jaroslav 40 S 1:30:11 30,60 8.
HORKÝ Vlastimil 29 S 1:31:11 30,27 9. – 10.
HORKÝ Josef 43 S 1:31:11 30,27 9. – 10.
WAGNER Vendelín 87 S 1:31:26 30,19 11.
Ženy:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
VEJVODOVÁ Pavlína 35 S 1:25:44 32,19 1.
PIVCOVÁ Bohunka 24 S 1:26:16 31,99 2.
ŠAFRÁNKOVÁ Oldřiška 84 S DNF  (defekt) – – – – –
Horáci:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
MADĚRA Martin 90 H 1:17:20 35,69 1.
CAPOUCH David 92 H 1:22:23 33,50 2.
ADAM Roman 47 H 1:24:07 32,81 3.
LACIKA Martin 86 H 1:37:47 28,23 4.
ČECHOTA Jaroslav 50 H 1:46:03 26,03 5.
KOTEN Libor 72 H 1:46:20 25,96 6.
DRHOVSKÝ Vladimír 81 H 1:54:18 24,15 7.
DUŠÁK Jiří 54 H 2:06:25 21,83 8.
Treky:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
KOPÁČEK Pavel 56 T 1:34:40 29,15 1.
BOHÁČ Karel 31 T 1:43:04 26,78 2.
BENDA Libor 51 T 1:46:52 25,83 3.
MARAVAUD Janick 20 T 1:48:03 25,54 4.
KOVÁŘÍK Stanislav 75 T 1:58:50 23,23 5.
Ostatní (speciály, retro atp.):
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
– – - nikdo nezávodil - – – – – – – –  – – – – – – – – – –
Výletní trasa:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
ZOULOVÁ Radka – – T – – – – – – – – – –
SIROTEK Rudolf – – T – – – – – – – – – –

Vrchařská prémie:

  1. Petr Holan
  2. Oldřich Novotný
  3. Miroslav Jiřička