Časovka TdB

16. ročník | 08.06.2021

+24°C, oblačno, vánek.

Počet účastníků: 28.

Trasa: tradiční (19,9 km, 170 n.m.)

CELKOVÉ POŘADÍ:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
BELFÍN Jiří 23 Č 26:48,99'' 44,52 1.
KUPKA Radek 04 S 28:34,05'' 41,80 2.
PÍSAŘ Jan 19 S 28:55,32'' 41,28 3.
PECHOUŠ Miroslav 07 Č 29:14,45'' 40,83 4.
MOLÁČEK Tomáš 06 S 29:21,59'' 40,67 5.
PLECHATA Radek 28 S 29:27,83'' 40,52 6.
GROŠEK Filip 15 S 29:33,65'' 40,39 7.
FEFERLE František 20 Č 29:39,45'' 40,26 8.
JOZA Miroslav 09 S 29:49,94'' 40,02 9.
STRNAD Ivo 11 Č 30:16,31'' 39,44 10.
KŘÍŽ Jiří 13 Č 30:34,96'' 39,04 11.
OKRUHLICA Petr 14 Č 30:46,59'' 38,80 12.
VLK Ladislav 08 ? 31:04,85'' 38,42 13.
STUDENOVSKÝ Karel 18 S 31:23,74'' 38,03 14.
KOPÁČEK Pavel 26 S 31:35,50'' 37,79 15.
MAREŠ Petr 25 S 31:43,58'' 37,63 16.
DYCHTL Michal 02 ? 31:55,88'' 37,39 17.
PLÁNIČKA Jaroslav 24 Č 32:07,25'' 37,17 18.
SUŠER Radek 27 Č 33:12,83'' 35,95 19.
KOSTKOVÁ Pavla 17 S 33:15,28'' 35,90 20.
MATLÁŠKOVÁ Jana 12 S 34:08,58'' 34,97 21.
KNOTEK František 05 S 34:13,03'' 34,89 22.
ŠVADLENA Petr 22 S 35:20,12'' 33,79 23.
ZODERER Josef 03 S 37:39,59'' 31,70 24.
ROULE Vojtěch 10 ? 38:18,60'' 31,17 25.
ŠAFAŘÍK Petr 16 H 38:51,54'' 30,73 26.
VANĚK Michal 21 S 39:48,85'' 29,99 27.
KOVÁŘÍK Ivo 01 T 52:03,47'' 22,94 28.
Muži:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
BELFÍN Jiří 23 Č 26:48,99'' 44,52 1.
KUPKA Radek 04 S 28:34,05'' 41,80 2.
PÍSAŘ Jan 19 S 28:55,32'' 41,28 3.
PECHOUŠ Miroslav 07 Č 29:14,45'' 40,83 4.
MOLÁČEK Tomáš 06 S 29:21,59'' 40,67 5.
PLECHATA Radek 28 S 29:27,83'' 40,52 6.
GROŠEK Filip 15 S 29:33,65'' 40,39 7.
FEFERLE František 20 Č 29:39,45'' 40,26 8.
JOZA Miroslav 09 S 29:49,94'' 40,02 9.
STRNAD Ivo 11 Č 30:16,31'' 39,44 10.
KŘÍŽ Jiří 13 Č 30:34,96'' 39,04 11.
OKRUHLICA Petr 14 Č 30:46,59'' 38,80 12.
VLK Ladislav 08 ? 31:04,85'' 38,42 13.
STUDENOVSKÝ Karel 18 S 31:23,74'' 38,03 14.
KOPÁČEK Pavel 26 S 31:35,50'' 37,79 15.
MAREŠ Petr 25 S 31:43,58'' 37,63 16.
DYCHTL Michal 02 ? 31:55,88'' 37,39 17.
PLÁNIČKA Jaroslav 24 Č 32:07,25'' 37,17 18.
SUŠER Radek 27 Č 33:12,83'' 35,95 19.
KNOTEK František 05 S 34:13,03'' 34,89 20.
ŠVADLENA Petr 22 S 35:20,12'' 33,79 21.
ZODERER Josef 03 S 37:39,59'' 31,70 22.
ROULE Vojtěch 10 ? 38:18,60'' 31,17 23.
ŠAFAŘÍK Petr 16 H 38:51,54'' 30,73 24.
VANĚK Michal 21 S 39:48,85'' 29,99 25.
KOVÁŘÍK Ivo 01 T 52:03,47'' 22,94 26.
Ženy:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
KOSTKOVÁ Pavla 17 S 33:15,28'' 35,90 1.
MATLÁŠKOVÁ Jana 12 S 34:08,58'' 34,97 2.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 3.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 4.
Treky & Horáci:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
ŠAFAŘÍK Petr 16 H 38:51,54''   1.
KOVÁŘÍK Ivo 01 T 52:03,47''   2.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 3.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 4.
Handicapovaní:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 1.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 2.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 3.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 4.

Časovka TdB 2021 – výsledková listina ve formátu .pdf