Časovka TdB

15. ročník | 28.05.2020

+13°C, oblačno, větřík.

Počet účastníků: 39.

Trasa: tradiční (19,9 km, 170 n.m.)

CELKOVÉ POŘADÍ:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
NOVÁK Pavel 27 Č 27:22,27'' 43,62 1.
BELFÍN Jiří 40 Č 27:29,94'' 43,42 2.
JELÍNEK Pavel 29 Č 27:38,02'' 43,21 3.
VYPLEL Jakub 30 Č 28:21,70'' 42,10 4.
MITAS Lukáš 23 S 28:30,94'' 41,87 5.
OTTA Josef 26 S 28:44,48'' 41,54 6.
HNÍZDIL Martin 14 S 29:20,67'' 40,69 7.
KOBLIC Radek 22 S 29:27,23'' 40,54 8.
ZIKMUND Petr 38 S 30:04,69'' 39,70 9.
VONDRÁČEK Jan 25 ? 30:39,45'' 38,95 10.
HYŠPLER Robin 24 ? 30:57,40'' 38,57 11.
PLECHATA Radek 31 S 31:05,99'' 38,39 12.
OKRUHLICA Petr 05 ? 31:17,94'' 38,15 13.
KORDINA Zdeněk 04 S 31:28,48'' 37,94 14.
HLADÍK Tomáš 16 S 31:42,08'' 37,66 15.
BARTÁČEK Miroslav 17 ? 32:07,14'' 37,17 16.
JOZA Miroslav 34 S 32:17,17'' 36,98 17.
DYCHTL Michal 15 ? 32:20,85'' 36,91 18.
STUDENOVSKÝ Karel 28 ? 32:27,74'' 36,78 19.
MOLÁČEK Tomáš 33 S 32:30,25'' 36,73 20.
FILIPOVÁ Klára 19 S 32:37,91'' 36,59 21.
SCHWARZ Karel 35 ? 32:51,48'' 36,34 22.
KOPÁČEK Pavel 37 S 33:28,47'' 35,67 23.
RINAGLOVÁ Anna 08 S 33:55,68'' 35,19 24.
MIKOLÁŠ Miroslav 32 ? 34:02,95'' 35,07 25.
ŠTRUPL Vít 18 ? 34:52,16'' 34,24 26.
KOHOUT Ladislav 36 S 35:04,00'' 34,05 27.
HYNŠT František 41 ? 35:19,07'' 33,81 28.
ŠVADLENA Petr 20 S 36:08,92'' 33,03 29.
NOVÁK Filip 21 ? 37:14,81'' 32,06 30.
MACHÁČKOVÁ Barbora 11 S 37:57,18'' 31,46 31.
PONDĚLÍČEK Patrik 13 ? 38:05,43'' 31,35 32.
VIEWEGH Karel 06 H 38:10,96'' 31,27 33.
ŠAFAŘÍKOVÁ Klára 07 H 38:18,23'' 31,17 34.
BĚLOHLAVOVÁ Michaela 12 S 38:51,24'' 30,73 35.
ČERNÝ Jiří 10 ? 39:14,58'' 30,43 36.
RACZOVÁ Milana 09 ? 43:21,27'' 27,54 37.
VEJVODOVÁ Pavlína 02 55:03,00'' 21,69 38.
KOVÁŘÍK Ivo 01 S 55:17,34'' 21,60 39.
Muži:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
NOVÁK Pavel 27 Č 27:22,27'' 43,62 1.
BELFÍN Jiří 40 Č 27:29,94'' 43,42 2.
JELÍNEK Pavel 29 Č 27:38,02'' 43,21 3.
VYPLEL Jakub 30 Č 28:21,70'' 42,10 4.
MITAS Lukáš 23 S 28:30,94'' 41,87 5.
OTTA Josef 26 S 28:44,48'' 41,54 6.
HNÍZDIL Martin 14 S 29:20,67'' 40,69 7.
KOBLIC Radek 22 S 29:27,23'' 40,54 8.
ZIKMUND Petr 38 S 30:04,69'' 39,70 9.
VONDRÁČEK Jan 25 ? 30:39,45'' 38,95 10.
HYŠPLER Robin 24 ? 30:57,40'' 38,57 11.
PLECHATA Radek 31 S 31:05,99'' 38,39 12.
OKRUHLICA Petr 05 ? 31:17,94'' 38,15 13.
KORDINA Zdeněk 04 S 31:28,48'' 37,94 14.
HLADÍK Tomáš 16 S 31:42,08'' 37,66 15.
BARTÁČEK Miroslav 17 ? 32:07,14'' 37,17 16.
JOZA Miroslav 34 S 32:17,17'' 36,98 17.
DYCHTL Michal 15 ? 32:20,85'' 36,91 18.
STUDENOVSKÝ Karel 28 ? 32:27,74'' 36,78 19.
MOLÁČEK Tomáš 33 S 32:30,25'' 36,73 20.
SCHWARZ Karel 35 ? 32:51,48'' 36,34 21.
KOPÁČEK Pavel 37 S 33:28,47'' 35,67 22.
MIKOLÁŠ Miroslav 32 ? 34:02,95'' 35,07 23.
ŠTRUPL Vít 18 ? 34:52,16'' 34,24 24.
KOHOUT Ladislav 36 S 35:04,00'' 34,05 25.
HYNŠT František 41 ? 35:19,07'' 33,81 26.
ŠVADLENA Petr 20 S 36:08,92'' 33,03 27.
NOVÁK Filip 21 ? 37:14,81'' 32,06 28.
PONDĚLÍČEK Patrik 13 ? 38:05,43'' 31,35 29.
VIEWEGH Karel 06 H 38:10,96'' 31,27 30.
ČERNÝ Jiří 10 ? 39:14,58'' 30,43 31.
KOVÁŘÍK Ivo 01 S 55:17,34'' 21,60 32.
Ženy:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
FILIPOVÁ Klára 19 S 32:37,91'' 36,59 1.
RINAGLOVÁ Anna 08 S 33:55,68'' 35,19 2.
MACHÁČKOVÁ Barbora 11 S 37:57,18'' 31,46 3.
ŠAFAŘÍKOVÁ Klára 07 H 38:18,23'' 31,17 4.
BĚLOHLAVOVÁ Michaela 12 S 38:51,24'' 30,73 5.
RACZOVÁ Milana 09 ? 43:21,27'' 27,54 6.
VEJVODOVÁ Pavlína 02 55:03,00'' 21,69 7.
Treky & Horáci:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
          1.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 2.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 3.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 4.
Handicapovaní:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
VEJVODOVÁ Pavlína 02 55:03,00'' 21,69 1.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 2.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 3.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 4.

Časovka TdB 2019 – výsledková listina ve formátu .pdf