XC TdB

7. ročník | 14.09.2019

21°C, polojasno, mírný vítr. (31 závodníků)

Muži 18–39 let (5 okruhů):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
POLANSKÝ Ondřej Bulls 9 H 46:12,86'' 1.
LOLACHER Tomáš CBC Team 29 H 47:01,41'' 2.
STROPNICKÝ Ondřej Prodoli Racing team 30 H 48:14,13'' 3.
ZÍKA Marek GS cyklo team Jistebnice 20 H 49:28,32'' 4.
BUŠEK Lukáš Bulls 8 H 49:50,57'' 5.
PRINC Jan APEX-BIKE Mobil Tábor 32 H 49:54,29'' 6.
ŠIKA Jan Milevsko 28 H 50:48,67'' 7.
DUŠEK Martin GS cyklo team Jistebnice 6 H 55:43,45'' 8.
CAPOUCH David APEX-BIKE Mobil Tábor 31 H 60:22,92'' 9.
ČERVENKA Josef ? 22 H 66:42,20'' 10.
PANSKÝ Petr BIKE-SPACE 33 H 68:17,57'' 11.
Muži 40–54 let (4 okruhy):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
POKORNÝ Marek FC Vydřely 11 H 38:16,89'' 1.
PROCHÁZKA Jiří BTK eurobike Praha 4 H 39:48,95'' 2.
LEBEDA František CK Jihočeské naděje 17 H 41:19,61'' 3.
HYNŠT František GS cyklo team Jistebnice 5 H 41:21,86'' 4.
DVOŘÁK Karel Čistý sport 18 H 43:41,89'' 5.
SELNAR Jiří APEX-BIKE Mobil Tábor 13 H 44:04,06'' 6.
PEXA Martin Cyklo Jiřička 27 H 49:11,80'' 7.
ŠIMON Petr Bechyně 7 H 49:38,95'' 8.
KUBÁT Jan Dobronice 25 H 50:05,36'' 9.
CAPOUCH Jan Dobronice 23 H 54:38,57'' 10.
KADLEC Jiří Bechyně 24 H 55:49,23'' 11.
NOVÁK Radek Padařov 26 H 55:58,95'' 12.
GUTTNER Daniel Dobronice 10 H 57:12,89'' 13.
PANOCHA Ladislav Dobronice 12 H 57:48,23'' 14.
CAPOUCH Jiří APEX-BIKE Mobil Tábor 14 H 76:58,00'' 15.
Muži 55–99 let (4 okruhy):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
MATOUŠEK Michal BTK eurobike Praha 3 H 43:45,51'' 1.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Ženy (3 okruhy):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
DVOŘÁKOVÁ Lenka Solidní ženy 13 H 45:07,11'' 1.
MATOUŠKOVÁ Hana BTK eurobike Praha 2 H 46:00,57'' 2.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Juniorky 15–17 let (2 okruhy):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
LEBEDOVÁ Kristýna CK Jihočeské naděje 15 H 38:15,13'' 1.
MACHÁČKOVÁ Barbora GS Cyklo team Jistebnice 21 H DNF (defekt) 2.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – –
– – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Žáci 10–14 let (1 okruh):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
LEBEDOVÁ Adéla CK Jihočeské naděje 16 H 14:14,76'' 1.
DUBSKÝ Radim Týn nad Vltavou 1 H 19:03,61'' 2.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
– – – – – – – – – – – – – – – – – – –