Tour de Bechyně

19. ročník | 15.09.2019

+23°C, skorojasno, vánek.

Účastníků: 102 + 0

Klasická trať (48,7 km; 650 n.m.).

CELKOVÉ POŘADÍ:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
RYBAŘÍK Ivan 99 S 1:15:00 38,96 1.
KOBLIC Radek 26 S 1:15:01 38,95 2.
BAMBULA Stanislav 13 S 1:15:02 38,94 3.
HALÍK Jaroslav 88 S 1:15:17 38,81 4.
KUBÁLEK Filip 31 S 1:15:51 38,52 5.
STANĚK Pavel 46 S 1:15:51 38,52 6.
ROTBAUER Tomáš 43 S 1:15:52 38,51 7.
FEITH Marek 109 S 1:15:52 38,51 8.
VECKO Kamil 56 S 1:15:52 38,51 9.
JOZA Miroslav 86 S 1:15:52 38,51 10.
PECHOUŠ Miroslav 40 S 1:15:52 38,51 11.
PAVLÍK Václav 79 S 1:15:52 38,51 12.
STREJC Michal 112 S 1:15:53 38,51 13.
PRAGER Karel 42 S 1:15:53 38,51 14.
GROŠEK Filip 87 S 1:15:53 38,51 15.
ŠINDELÁŘ Jan 53 S 1:15:54 38,50 16.
BANDÍK Tomáš 96 S 1:15:54 38,50 17.
MOLÁČEK Tomáš 37 S 1:15:54 38,50 18.
BĚHOUNEK Michal 90 S 1:15:54 38,50 19.
GRAMBLIČKA Matouš 80 S 1:15:55 38,49 20.
JANÍČEK Martin 21 S 1:15:57 38,47 21.
ČÍŽEK František 81 S 1:15:57 38,47 22.
KORDINA Zdeněk 28 S 1:15:58 38,46 23.
WEBER Tomáš 60 S 1:16:04 38,41 24.
ZAVADIL Libor 106 S 1:16:08 38,38 25.
KLICMAN Adam 25 S 1:16:14 38,33 26.
MITAS Lukáš 78 S 1:16:17 38,30 27.
VOBORA Ondřej 58 S 1:16:21 38,27 28.
ZIKMUND Petr 61 S 1:17:07 37,89 29.
SUŠER Radek 47 S 1:17:38 37,64 30.
BARTÁČEK Jaroslav 108 S 1:17:52 37,53 31.
DYCHTL Michal 14 S 1:17:53 37,52 32.
LEBEDA František 125 S 1:17:56 37,49 33.
HLADÍK Tomáš 110 S 1:17:57 37,49 34.
VIEWEGH Karel 57 S 1:18:04 37,43 35.
POHAN Jan 41 S 1:18:25 37,26 36.
ČIKA Mikuláš 91 S 1:18:30 37,22 37.
KUPKA Radek 32 S 1:18:31 37,22 38.
PRINC Jan 102 S 1:18:33 37,20 39.
LAŇKA Karel 34 S 1:18:34 37,19 40.
TUREK Josef 97 S 1:18:35 37,18 41.
MATOUŠOVÁ Michaela 115 S 1:18:35 37,18 42.
HOMOLKA Jiří 19 S 1:18:35 37,18 43.
KOPÁČEK Pavel 27 S 1:18:37 37,17 44.
DYTRYCH Tomáš 15 S 1:18:41 37,14 45.
TSERENDOJ Baasanbayar 70 S 1:18:43 37,12 46.
ŽATECKÝ Martin 98 S 1:18:45 37,10 47.
CAPOUCH David 126 S 1:19:10 36,91 48.
LEHOCKÝ Pavel 36 S 1:20:22 36,36 49.
HOMOLKA Tomáš 74 S 1:21:18 35,94 50.
JANOVSKÝ Jiří 22 S 1:21:44 35,75 51.
ŠIKA Jan 76 S 1:21:49 35,71 52.
HANOUSEK Oldřich 17 S 1:21:49 35,71 53.
KOUBA Tomáš 29 S 1:22:00 35,63 54.
ANDREAS Dominik 12 S 1:22:59 35,21 55.
PIVEC Vlastislav 116 S 1:23:58 34,80 56.
RYBA Filip 75 S 1:24:01 34,78 57.
KONEČNÝ Jakub 124 S 1:24:14 34,69 58.
PETERKA Jan 104 S 1:24:35 34,55 59.
MADĚRA Martin 107 H 1:25:46 34,07 60.
NOVOTNÝ Martin 103 S 1:26:59 33,59 61.
JEŽEK Martin 100 S 1:26:59 33,59 62.
PONDĚLÍČEK Patrik 85 H 1:27:00 33,59 63.
VAVREČEK Miroslav 72 S 1:27:00 33,59 64.
KRTIČKA Stanislav 30 S 1:27:01 33,58 65.
KORDÍK Vlastimil 71 S 1:27:03 33,57 66.
PAZDEROVÁ Renata 64 S 1:27:05 33,55 67.
LEHNER Pavel 35 S 1:29:19 32,72 68.
BAKULE Jan 105 S 1:29:34 32,62 69.
FILIP Vojtěch 94 S 1:29:36 32,61 70.
DVOŘÁK Jan 73 S 1:30:03 32,45 71.
KERPL Lukáš 24 S 1:31:02 32,10 72.
MRÁČEK Jan 7 H 1:32:03 31,74 73.
ŠAFRÁNEK Roman 117 S 1:32:11 31,70 74.
STREJC Michal st. 113 S 1:32:13 31,69 75.
HOFBAUER Petr 18 S 1:32:28 31,60 76.
ŠAFAŘÍK Petr 10 H 1:32:43 31,52 77.
ŠIMON Petr 111 S 1:33:44 31,17 78.
JINDRA Jiří 77 S 1:35:29 30,60 79.
TŮMA Jiří 54 S 1:36:00 30,44 80.
HOUDEK Vojtěch 20 S 1:37:27 29,98 81.
SÝKORA Jan 49 S 1:37:38 29,93 82.
MRÁČKOVÁ Lenka 62 S 1:37:41 29,91 83.
POPEK Karel 119 S 1:38:03 29,80 84.
MAREK Josef 82 S 1:38:13 29,75 85.
BURIAN František 118 S 1:38:17 29,73 86.
SVOBODA Tomáš 48 S 1:38:43 29,60 87.
HOUSKA Pavel 93 S 1:38:48 29,57 88.
TOMEČEK Pavel 83 S 1:39:03 29,50 89.
ROZSYPAL Martin 8 H 1:40:41 29,02 90.
SPURNÝ Jaromír 45 S 1:41:40 28,74 91
SÜSMILICH Jiří 95 S 1:48:39 26,89 92.
KADLEC Jiří 101 H 1:49:00 26,81 93.
JANOUŠEK Pavel 121 S 1:56:48 25,02 94.
KOVÁŘÍK Ivo 1 T 1:57:43 24,82 95.
PRAŽÁK Zdeněk 123 S 2:05:55 23,21 96.
PRAŽÁK Aleš 122 S 2:12:33 22,04 97.
KALINA Jan 84 S 2:14:53 21,66 98.
NĚMEC Petr 92 H 2:18:34 21,09 99.
CAPOUCH Jiří 127 T 2:30:50 19,37 100.
ALBRECHT Martin 120 T 2:30:50 19,37 101.
MATOUŠ Martin 114 S DNF – – – 102.
Muži, silničky, 18–39 let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
RYBAŘÍK Ivan 99 S 1:15:00 38,96 1.
KOBLIC Radek 26 S 1:15:01 38,95 2.
BAMBULA Stanislav 13 S 1:15:02 38,94 3.
STANĚK Pavel 46 S 1:15:51 38,52 4.
ROTBAUER Tomáš 43 S 1:15:52 38,51 5.
FEITH Marek 109 S 1:15:52 38,51 6.
VECKO Kamil 56 S 1:15:52 38,51 7.
JOZA Miroslav 86 S 1:15:52 38,51 8.
PAVLÍK Václav 79 S 1:15:52 38,51 9.
STREJC Michal 112 S 1:15:53 38,51 10.
GROŠEK Filip 87 S 1:15:53 38,51 11.
ŠINDELÁŘ Jan 53 S 1:15:54 38,50 12.
BANDÍK Tomáš 96 S 1:15:54 38,50 13.
MOLÁČEK Tomáš 37 S 1:15:54 38,50 14.
GRAMBLIČKA Matouš 80 S 1:15:55 38,49 15.
JANÍČEK Martin 21 S 1:15:57 38,47 16.
KORDINA Zdeněk 28 S 1:15:58 38,46 17.
KLICMAN Adam 25 S 1:16:14 38,33 18.
MITAS Lukáš 78 S 1:16:17 38,30 19.
VOBORA Ondřej 58 S 1:16:21 38,27 20.
ZIKMUND Petr 61 S 1:17:07 37,89 21.
BARTÁČEK Jaroslav 108 S 1:17:52 37,53 22.
DYCHTL Michal 14 S 1:17:53 37,52 23.
POHAN Jan 41 S 1:18:25 37,26 24.
PRINC Jan 102 S 1:18:33 37,20 25.
TUREK Josef 97 S 1:18:35 37,18 26.
KOPÁČEK Pavel 27 S 1:18:37 37,17 27.
ŽATECKÝ Martin 98 S 1:18:45 37,10 28.
CAPOUCH David 126 S 1:19:10 36,91 29.
LEHOCKÝ Pavel 36 S 1:20:22 36,36 30.
HOMOLKA Tomáš 74 S 1:21:18 35,94 31.
JANOVSKÝ Jiří 22 S 1:21:44 35,75 32.
ŠIKA Jan 76 S 1:21:49 35,71 33.
HANOUSEK Oldřich 17 S 1:21:49 35,71 34.
ANDREAS Dominik 12 S 1:22:59 35,21 35.
RYBA Filip 75 S 1:24:01 34,78 36.
KONEČNÝ Jakub 124 S 1:24:14 34,69 37.
PETERKA Jan 104 S 1:24:35 34,55 38.
BAKULE Jan 105 S 1:29:34 32,62 39.
FILIP Vojtěch 94 S 1:29:36 32,61 40.
KERPL Lukáš 24 S 1:31:02 32,10 41.
HOUDEK Vojtěch 20 S 1:37:27 29,98 42.
BURIAN František 118 S 1:38:17 29,73 43.
SVOBODA Tomáš 48 S 1:38:43 29,60 44.
PRAŽÁK Zdeněk 123 S 2:05:55 23,21 45.
Muži, silničky, 40–55 let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
HALÍK Jaroslav 88 S 1:15:17 38,81 1.
KUBÁLEK Filip 31 S 1:15:51 38,52 2.
PECHOUŠ Miroslav 40 S 1:15:52 38,51 3.
BĚHOUNEK Michal 90 S 1:15:54 38,50 4
ČÍŽEK František 81 S 1:15:57 38,47 5.
WEBER Tomáš 60 S 1:16:04 38,41 6.
ZAVADIL Libor 106 S 1:16:08 38,38 7.
SUŠER Radek 47 S 1:17:38 37,64 8.
LEBEDA František 125 S 1:17:56 37,49 9.
HLADÍK Tomáš 110 S 1:17:57 37,49 10.
VIEWEGH Karel 57 S 1:18:04 37,43 11.
ČIKA Mikuláš 91 S 1:18:30 37,22 12.
KUPKA Radek 32 S 1:18:31 37,22 13.
LAŇKA Karel 34 S 1:18:34 37,19 14.
DYTRYCH Tomáš 15 S 1:18:41 37,14 15.
TSERENDOJ Baasanbayar 70 S 1:18:43 37,12 16.
KOUBA Tomáš 29 S 1:22:00 35,63 17.
PIVEC Vlastislav 116 S 1:23:58 34,80 18.
NOVOTNÝ Martin 103 S 1:26:59 33,59 19.
JEŽEK Martin 100 S 1:26:59 33,59 20.
LEHNER Pavel 35 S 1:29:19 32,72 21.
DVOŘÁK Jan 73 S 1:30:03 32,45 22.
ŠAFRÁNEK Roman 117 S 1:32:11 31,70 23.
STREJC Michal st. 113 S 1:32:13 31,69 24.
ŠIMON Petr 111 S 1:33:44 31,17 25.
TŮMA Jiří 54 S 1:36:00 30,44 26.
SÝKORA Jan 49 S 1:37:38 29,93 27.
HOUSKA Pavel 93 S 1:38:48 29,57 28.
TOMEČEK Pavel 83 S 1:39:03 29,50 29.
SPURNÝ Jaromír 45 S 1:41:40 28,74 30.
SÜSMILICH Jiří 95 S 1:48:39 26,89 31.
JANOUŠEK Pavel 121 S 1:56:48 25,02 32.
PRAŽÁK Aleš 122 S 2:12:33 22,04 33.
MATOUŠ Martin 114 S DNF – – – – –
Muži, silničky, 56 a více let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
PRAGER Karel 42 S 1:15:53 38,51 1.
HOMOLKA Jiří 19 S 1:18:35 37,18 2.
VAVREČEK Miroslav 72 S 1:27:00 33,59 3.
KRTIČKA Stanislav 30 S 1:27:01 33,58 4.
KORDÍK Vlastimil 71 S 1:27:03 33,57 5.
HOFBAUER Petr 18 S 1:32:28 31,60 6.
JINDRA Jiří 77 S 1:35:29 30,60 7.
POPEK Karel 119 S 1:38:03 29,80 8.
MAREK Josef 82 S 1:38:13 29,75 9.
KALINA Jan 84 S 2:14:53 21,66 10.
Ženy:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
MATOUŠOVÁ Michaela 115 S 1:18:35 37,18 1.
PAZDEROVÁ Renata 64 S 1:27:05 33,55 2.
MRÁČKOVÁ Lenka 62 S 1:37:41 29,91 3.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Treky & Horáci:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
MADĚRA Martin 107 H 1:25:46 34,07 1.
PONDĚLÍČEK Patrik 85 H 1:27:00 33,59 2.
MRÁČEK Jan 7 H 1:32:03 31,74 3.
ŠAFAŘÍK Petr 10 H 1:32:43 31,52 4.
ROZSYPAL Martin 8 H 1:40:41 29,02 5.
KADLEC Jiří 101 H 1:49:00 26,81 6.
KOVÁŘÍK Ivo 1 T 1:57:43 24,82 7.
NĚMEC Petr 92 H 2:18:34 21,09 8.
CAPOUCH Jiří 127 T 2:30:50 19,37 9.
ALBRECHT Martin 120 T 2:30:50 19,37 10.
Handicapovaní:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
– – – (nikdo nejel) – – – – – – – – – – – – – – – – –
Ostatní (speciály, retro atp.):
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
– – – nikdo nezávodil – – – – – – – – – – – – – – – – –
Elektrokola:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
– – – (nikdo nejel) – – – – – – – – – – – – – – – – –
Výletní trasa:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
– – – (nikdo nejel) – – – – – – – – – – – – – – – – –

Vrchařská prémie:

  1. RYBAŘÍK Ivan
  2. KOBLIC Radek
  3. BAMBULA Stanislav

TdB 2019 – výsledková listina ve formátu .pdf