XC TdB

6. ročník | 15.09.2018

20°C, oblačno, mírný vítr. (53 závodníků)

Muži 18–39 let (5 okruhů):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
KNÍŽE David Prodoli Racing Team 75 H 45:09,61'' 1.
STANĚK Pavel Apex-Bike Tábor 76 H 45:09,63'' 2.
ŠITNER Jaroslav GS Cykloteam Jistebnice 1 H 46:43,08'' 3.
JENŠÍK Jan Big Shock 7 H 48:47,93'' 4.
LOLACHER Tomáš CBC Team Český Krumlov 71 H 51:19,45'' 5.
HYNŠT František GS Cykloteam Jistebnice 10 H 52:26,43'' 6.
BUŠEK Tomáš Biketime Bulls Písek 9 H 52:55,47'' 7.
PRINC Jan Apex-Bike Tábor 74 H 53:18,34'' 8.
CAPOUCH David Apex-Bike Tábor 82 H 53:59,72'' 9.
TICHÝ Daniel Cykloklub Chýnov 53 H 54:33,02'' 10.
ŠIKA Jan Milevsko 77 H 56:33,60'' 11.
PROKEŠ Tomáš Český Krumlov 78 H 57:50,60'' 12.
PONDĚLÍČEK Patrik Symbio+ SE.Energy 24 H 61:41,99'' 13.
KRAUS Ondřej Apex-Bike Tábor 80 H 61:42,68'' 14.
BARTOŠ Pavel Hradce 49 H 62:23,20'' 15.
BORSKÝ Vít Planá nad Lužnicí 72 H 65:38,10'' 16.
EMR Lukáš České Budějovice 60 H 66:59,29'' 17.
LEHOCKÝ Pavel GS Cykloteam Jistebnice 8 H 67:21,23'' 18.
PANSKÝ Petr Tábor 67 H 70:28,95'' 19.
SHORNÝ Jakub Nové Dvory 52 H 70:29,08'' 20.
MLYNÁŘ Jan Cyklo Jiřička 12 H 74:38,03'' 21.
STROPNICKÝ Ondřej Prodoli Racing Team 81 H DNF
JURČA Josef Sudoměřice 79 H DNF
Muži 40–54 let (4 okruhy):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
PROCHÁZKA Jiří BTK Eurobike Praha 4 H 40:45,66'' 1.
RYSKA Petr Bikeros Travná 39 H 41:10,18'' 2.
DVOŘÁK Petr Velo club Cirkl 3 H 41:31,62'' 3.
REITINGER Petr KTP Tábor 64 H 41:40,38'' 4.
ŠNOBL Josef CJP Neplachov 62 H 43:36,39'' 5.
KOUBA Tomáš Cyklo Jiřička 56 H 44:15,39'' 6.
DVOŘÁK Karel Čistý Sport 54 H 45:05,99'' 7.
PEXA Martin České Budějovice 69 H 45:42,25'' 8.
OPLATEK Eduard KTP Tábor 65 H 47:11,06'' 9.
PÍCHA Josef G. Benedikt Švec CT Želeč 63 H 47:25,82'' 10.
SELNAR Jiří Apex-Bike Tábor 55 H 49:35,36'' 11.
RYJÁČEK Filip Apex-Bike Tábor 58 H 49:39,95'' 12.
CAPOUCH Jan Dobronice 38 H 56:33,15'' 13.
PANSKÝ Michal Sezimovo Ústí 68 H 57:20,69'' 14.
KADLEC Jiří Bechyně 50 H 59:22,55'' 15.
CAPOUCH Jiří Apex-Bike Tábor 73 H 76:35,22'' 16.
Muži 55–99 let (4 okruhy):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
ČERNÝ Jiří Brno 46 H 50:46,48'' 1.
ZELENKA Petr Kardašova Řečice 2 H 54:11,75'' 2.
LEDVINA Tomáš Chrobkov 66 T 62:48,48'' 3.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Ženy (3 okruhy):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
RYJÁČKOVÁ Marie Apex-Bike Tábor 59 H 37:10,17'' 1.
BORSKÁ Martina Planá nad Lužnicí 57 H 43:01,62'' 2.
MASOPUSTOVÁ Kateřina Apex-Bike Tábor 83 H 44:28,10'' 3.
EMROVÁ Martina České Budějovice 61 H 50:44,39'' 4.
RACZOVÁ Milana Brno 47 H 56:10,74'' 5.
Junioři 15–17 let (3 okruhy):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
HYNŠT Štěpán GS Cykloteam Jistebnice 11 H 32:50,35'' 1.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Juniorky 15–17 let (2 okruhy):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
MACHÁČKOVÁ Barbora GS Cykloteam Jistebnice 6 H 36:43,54'' 1.
ŠAFAŘÍKOVÁ Klára ČEZ Cykloteam Tábor 5 H DNF
– – – – – – – – – – – – – – – – – – –
– – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Žáci 10–14 let (1 okruh):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
BARTOŠ Matěj Hradce 48 H 15:04,03'' 1.
ZDĚNOVEC Daniel Nové Dvory 51 H 15:33,74'' 2.
CAPOUCH Jan Dobronice 28 H 17:28,67'' 3.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –