le Tour de Bechyně

12. ročník | 16.09.2012

Účastníků: 56 + 0

Klasická trať (48,6 km; 650 n.m.).

CELKOVÉ POŘADÍ:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
ZIKMUND Petr 1 S 1:17:23 37,68 1.
ROTBAUER Tomáš 20 S 1:17:23 37,68 2.
HOLAN Petr 2 S 1:17:31 37,62 3.
BENEŠ Martin 3 S 1:18:06 37,34 4.
ŽERAVA Martin 33 S 1:18:28 37,16 5.
HAVRÁNEK Pavel 4 S 1:18:37 37,09 6.
ŠVADLENA Petr 9 S 1:21:58 35,58 7.
BOHÁČ Zdeněk 43 S 1:21:58 35,58 8.
VIEWEGH Karel 23 S 1:21:58 35,58 9.
REITINGER Petr 49 S 1:21:58 35,58 10.
DVOŘÁK Josef 19 S 1:21:58 35,58 11.
KLŮFA Petr 26 S 1:21:58 35,58 12.
BENDA Jan 41 S 1:21:58 35,58 13.
TICHÝ Daniel 16 S 1:21:58 35,58 14.
HOŘEJŠÍ Jiří 50 S 1:24:05 34,68 15.
ŠUSTR Pavel 51 S 1:24:14 34,62 16.
JINDRÁK Václav 54 S 1:24:24 34,55 17.
ŠVADLENA Jaroslav 108 S 1:26:46 33,61 18.
MATĚJKA Michal 8 S 1:26:56 33,54 19.
MADĚRA Martin 36 H 1:27:02 33,50 20.
BOHÁČ Milan 28 S 1:27:14 33,43 21.
HERZA Martin 18 T 1:28:06 33,10 22.
SPURNÝ Jaromír 45 S 1:28:07 33,09 23.
PEXA Martin 42 H 1:28:10 33,07 24.
FIŠER Petr 46 S 1:28:12 33,06 25.
JEŽEK Martin 34 S 1:30:14 32,32 26.
TŮMA Jiří 47 S 1:30:15 32,31 27.
URBAN Miroslav 21 S 1:30:15 32,31 28.
KRTIČKA Stanislav 10 S 1:32:28 31,54 29.
ŠAFRÁNEK Roman 37 S 1:33:36 31,15 30.
FRIEDL Miroslav 7 C 1:34:17 30,93 31.
WAGNER Vendelín 48 S 1:34:22 30,90 32.
KOSTKOVÁ Pavla 12 S 1:34:33 30,84 33.
DVOŘÁK Svatopluk 13 S 1:34:44 30,78 34.
STROUHAL Vlastimil 39 T 1:34:54 30,73 35.
ŠAFAŘÍK Petr 40 H 1:37:22 29,95 36.
LIŠKA Miloslav 24 S 1:38:36 29,57 37.
NOVOTNÝ Roman 25 H 1:39:58 29,17 38.
BOHÁČ Karel 22 S 1:42:52 28,35 39.
ŠŤASTNÝ Jan 14 H 1:43:12 28,26 40.
PAZOUREK Jan 32 H 1:45:12 27,72 41.
SKALNÍKOVÁ Marie 27 T 1:45:12 27,72 42.
ADAM Roman 52 H 1:46:09 27,47 43.
ŠIMEK Miloš 11 H 1:47:31 27,12 44.
ŠAFRÁNKOVÁ Oldřiška 38 S 1:47:40 27,08 45.
STOKLASA Ondřej 35 S 1:50:47 26,32 46.
KOVÁŘÍK Ivo 17 S 1:51:58 26,04 47.
ALBRECHTOVÁ Jana 44 F 1:53:21 25,73 48.
HÁŠA Michal 53 T 1:53:27 25,70 49.
KOVÁŘÍK Stanislav 5 T 1:53:35 25,67 50.
KNÍŽOVÁ Pavlína 29 H 2:08:02 22,78 51.
BENDA Richard 15 T 2:13:21 21,87 52.
HRONOVÁ Jolana 30 T 2:24:42 20,15 53.
MACHARTOVÁ Martina 31 T 2:24:42 20,15 54.
PIROŠUK Erik 6 Velociped 2:28:25 19,65 55.
VYMĚTAL Martin 55 H 4:27:52 10,89 56.
Muži, silničky, 18–39 let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
ZIKMUND Petr 1 S 1:17:23 37,68 1.
ROTBAUER Tomáš 20 S 1:17:23 37,68 2.
HOLAN Petr 2 S 1:17:31 37,62 3.
BENEŠ Martin 3 S 1:18:06 37,34 4.
ŽERAVA Martin  33 S 1:18:28 37,16 5.
BENDA Jan 41 S 1:21:58 35,58 6.
TICHÝ Daniel 16 S 1:21:58 35,58 7.
MATĚJKA Milan 8 S 1:26:56 33,54 8.
URBAN Miroslav 21 1:30:15 32,31 9.
ŠAFRÁNEK Roman 37  S 1:33:36 31,15 10.
STOKLASA Ondřej 35 S 1:50:47 26,32 11.
Muži, silničky, 40–55 let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
HAVRÁNEK Pavel 4 S 1:18:37 37,09 1.
ŠVADLENA Petr 9 S 1:21:58 35,58 2.
BOHÁČ Zdeněk 43 S 1:21:58 35,58 3.
VIEWEGH Karel 23 S 1:21:58 35,58 4.
REITINGER Petr  49 S 1:21:58 35,58 5.
DVOŘÁK Josef 19 S 1:21:58 35,58 6.
KLŮFA Petr 26 S 1:21:58 35,58 7.
HOŘEJŠÍ Jiří 50 S 1:24:05 34,68 8.
ŠUSTR Pavel 51 1:24:14 34,62 9.
JINDRÁK Václav 54  S 1:24:24 34,55 10.
BOHÁČ Milan 28  S 1:27:14 33,43 11.
SPURNÝ Jaromír 45 S 1:28:07 33,09 12.
FIŠER Petr 46 S 1:28:12 33,06 13.
JEŽEK Martin 34 S 1:30:14 32,32 14.
TŮMA Jiří 47 S 1:30:15 32,31 15.
DVOŘÁK Svatopluk 13 S 1:34:44 30,78 16.
LIŠKA Miloslav 24 S 1:38:36 29,57 17.
KOVÁŘÍK Ivo 17 S 1:51:58 26,04 18.
Muži, silničky, 56 a více let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
ŠVADLENA Jaroslav 108 S 1:26:46 33,61 1.
KRTIČKA Stanislav 10 S 1:32:28 31,54 2.
FRIEDL Miroslav 7 C 1:34:17 30,93 3.
WAGNER Vendelín 48 S 1:34:22 30,90 4.
BOHÁČ Karel 22 S 1:42:52 28,35 5.
Ženy:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
KOSTKOVÁ Pavla 12 S 1:34:33 30,84 1.
SKALNÍKOVÁ Marie 27 T 1:45:12 27,72 2.
ŠAFRÁNKOVÁ Oldřiška 38 S 1:47:40 27,08 3.
ALBRECHTOVÁ Jana 44 F 1:53:21 25,73 4.
KNÍŽOVÁ Pavlína 29 H 2:08.02 22,78 5.
HRONOVÁ Jolana 30 T 2:24:42 20,15 6. – 7.
MACHARTOVÁ Martina 31 T 2:24:42 20,15 6. – 7.
Horáci:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
MADĚRA Martin 36 H 1:27:02 33,50 1.
PEXA Martin 42 H 1:28:10 33,07 2.
ŠAFAŘÍK Petr 40 H 1:37:22 29,95 3.
NOVOTNÝ Roman 25 H 1:39:58 29,17 4.
ŠŤASTNÝ Jan 14 H 1:43:12 28,26 5.
PAZOUREK Jan 32 H 1:45:12 27,72 6.
ADAM Roman 52 H 1:46:09 27,47 7.
ŠIMEK Miloš 11 H 1:47:31 27,12 8.
VYMĚTAL Martin 55 H 4:27:52 10,89 9.
Treky:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
HERZA Martin 18 T 1:28:06 33,10 1.
STROUHAL Vlastimil 39 T 1:34:54 30,73 2.
HÁŠA Michal 53 T 1:53:27 25,70 3.
KOVÁŘÍK Stanislav 5 T 1:53:35 25,67 4.
BENDA Richard 15 T 2:13:21 21,87 5.
Ostatní (speciály, retro atp.):
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
PIROŠUK Erik 6 vysoký velociped 2:28:25 19,65 1.
Výletní trasa:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
– – - (nikdo nejel) – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Vrchařská prémie:

  1. Petr Holan
  2. Martin Žerava
  3. Martin Beneš