le Tour de Bechyně

17. ročník | 17.09.2017

+16°C, oblačno, větrno (a ke konci i zasvítilo sluníčko).

Účastníků: 86 + 0

Náhradní trať (2× okruh Bechyně – hvožďany – Dražíč – Nemějice – Bernartice – Radětice – Bechyně; 55,1 km, 785 n.m.).

CELKOVÉ POŘADÍ:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
NOVOTNÝ Oldřich 31 S 1:24:24 39,17 1.
KOBLIC Radek 26 S 1:24:26 39,16 2.
KŘÍŽ Martin 57 S 1:24:28 39,14 3.
KUBÁLEK Filip 43 S 1:26:24 38,27 4.
ŠITNER Jaroslav 29 S 1:26:24 38,27 5.
BENEŠ Martin 36 S 1:26:24 38,26 6.
BAMBULA Stanislav 44 S 1:26:25 38,26 7.
HOLAN Petr 33 S 1:26:26 38,25 8.
ZIKMUND Petr 32 S 1:26:26 38,25 9.
PLECHATA Radek 42 S 1:26:27 38,24 10.
STANĚK Pavel 62 S 1:26:27 38,24 11.
JELÍNEK Pavel 69 S 1:26:29 38,23 12.
HYŠPLER Robin 74 S 1:26:30 38,23 13.
MAREK Jan 19 S 1:26:31 38,22 14.
MITAS Lukáš 63 S 1:26:34 38,20 15.
JIŘIČKA Miloslav 87 S 1:26:35 38,19 16.
ROTBAUER Tomáš 34 S 1:26:35 38,19 17.
PLONER Robert 23 S 1:26:40 38,15 18.
ZAVADIL Libor 52 S 1:26:48 38,09 19.
MEDEK Tomáš 35 S 1:27:02 37,99 20.
VOBORA Ondřej 45 S 1:27:58 37,59 21.
DUBKANIČ Vladimír 82 S 1:27:58 37,59 22.
BRABEC Zdeněk 4 S 1:30:45 36,44 23.
DYTRYCH Tomáš 68 S 1:30:46 36,43 24.
BANDÍK Tomáš 55 S 1:30:46 36,43 25.
MACÍK Václav 21 S 1:30:46 36,43 26.
BOHÁČ Zdeněk 49 S 1:30:49 36,40 27.
POHAN Jan 46 S 1:31:08 36,28 28.
SUŠER Radek 77 S 1:32:36 35,71 29.
KLABOUCH Jan 14 S 1:32:37 35,70 30.
DVOŘÁK Josef 78 S 1:32:38 35,70 31.
ŠVADLENA Petr 6 S 1:32:46 35,64 32.
BOUŠA Jiří 59 S 1:36:15 34,35 33.
CAPOUCH David 70 S 1:36:15 34,35 34.
NOVOTNÝ Martin 76 S 1:36:16 34,34 35.
JOZA Miroslav 71 S 1:36:17 34,34 36.
ČIKA Mikuláš 47 S 1:36:17 34,34 37.
ZOBAL Petr 40 S 1:36:18 34,34 38.
VIEWEGH Karel 75 S 1:36:19 34,33 39.
ŠÍP David 83 S 1:36:19 34,32 40.
POSEKANÝ Jan 80 S 1:36:19 34,32 41.
STRNAD Radek 61 S 1:36:19 34,32 42.
STREJC Michal ml. 81 S 1:36:23 34,31 43.
VOJTÍŠEK Petr 3 S 1:36:23 34,30 44.
PELTAN Zdeněk 1 S 1:36:24 34,30 45.
FRIEDL Miroslav 2 S 1:42:33 32,24 46.
HRUBÝ Jaroslav 20 ? 1:42:34 32,23 47.
ELIŠKA Jan 90 S 1:42:36 32,22 48.
MADĚRA Martin 85 ? 1:42:37 32,22 49.
ŠOTER Ján 28 S 1:42:37 32,22 50.
MATLÁŠKOVÁ Jana 5 S 1:42:38 32,21 51.
PLACHÝ Jan 60 S 1:42:51 32,15 52.
VAVREČKA Miroslav 24 S 1:42:51 32,14 53.
PAZDEROVÁ Renata 11 ? 1:42:52 32,14 54.
KOPÁČEK Pavel 73 S 1:42:53 32,14 55.
PETERKA Martin 56 S 1:42:53 32,13 56.
ŠAFAŘÍK Petr 66 S 1:46:08 31,15 57.
ŠAFRÁNEK Roman 86 S 1:46:09 31,15 58.
KOSTKOVÁ Pavla 7 S 1:46:14 31,13 59.
PODLAHA Miroslav 84 S 1:46:16 31,12 60.
JEŽEK Martin 53 S 1:46:18 31,10 61.
PIVCOVÁ Bohunka 65 ? 1:46:22 31,09 62.
PIVEC Vlastislav 64 S 1:46:22 31,09 63.
URBAN Miroslav 30 S 1:46:56 30,92 64.
BOHÁČ Milan 39 S 1:48:54 30,36 65.
SPURNÝ Jaromír 8 S 1:53:28 29,14 66.
KRTIČKA Stanislav 54 S 1:53:36 29,11 67.
KRATOCHVÍL Jaroslav 12 S 1:53:50 29,05 68.
ADAM Roman 79 S 1:54:28 28,89 69.
ŠAFAŘÍKOVÁ Klára 67 H 1:57:33 28,12 70.
JINDRA Jiří 13 S 1:58:10 27,98 71.
KOBLIC Jaroslav 27 S 1:58:10 27,98 72.
KOLÁŘ Rostislav 48 S 2:01:05 27,31 73.
WAGNER Vendelín 88 S 2:01:23 27,24 74.
ALTMAN Jan 58 S 2:02:30 26,99 75.
HORKÝ Vlastimil 15 S 2:02:56 26,89 76.
TŮMA Jiří 18 S 2:03:08 26,85 77.
ADÁMKOVÁ Dana 38 S 2:03:28 26,78 78.
JURÁŇ Karel 37 S 2:03:29 26,78 79.
HŰBSCH Michal 10 S 2:03:30 26,77 80.
KOVÁŘÍK Ivo 17 S 2:04:08 26,64 81.
SÝKORA Jan 25 S 2:12:11 25,01 82.
HANOUSEK Oldřich 9 H 2:18:16 23,91 83.
ŠEJNA Roman 41 Tricykl 2:36:20 21,15 84.
SKÁLA Milan 22 S DNF (defekt) – – – – –
PESZAT Luboš 72 S DNF (defekt) – – – – –
Muži, silničky, 18–39 let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
NOVOTNÝ Oldřich 31 S 1:24:24 39,17 1.
KOBLIC Radek 26 S 1:24:26 39,16 2.
KUBÁLEK Filip 43 S 1:26:24 38,27 3.
ŠITNER Jaroslav 29 S 1:26:24 38,27 4.
BAMBULA Stanislav 44 S 1:26:25 38,26 5.
HOLAN Petr 33 S 1:26:26 38,25 6.
ZIKMUND Petr 32 S 1:26:26 38,25 7.
STANĚK Pavel 62 S 1:26:27 38,24 8.
JELÍNEK Pavel 69 S 1:26:29 38,23 9.
HYŠPLER Robin 74 S 1:26:30 38,23 10.
MAREK Jan 19 S 1:26:31 38,22 11.
MITAS Lukáš 63 S 1:26:34 38,20 12.
ROTBAUER Tomáš 34 S 1:26:35 38,19 13.
MEDEK Tomáš 35 S 1:27:02 37,99 14.
VOBORA Ondřej 45 S 1:27:58 37,59 15.
BRABEC Zdeněk 4 S 1:30:45 36,44 16.
BANDÍK Tomáš 55 S 1:30:46 36,43 17.
POHAN Jan 46 S 1:31:08 36,28 18.
BOUŠA Jiří 59 S 1:36:15 34,35 19.
CAPOUCH David 70 S 1:36:15 34,35 20.
NOVOTNÝ Martin 76 S 1:36:16 34,34 21.
JOZA Miroslav 71 S 1:36:17 34,34 22.
ŠÍP David 83 S 1:36:19 34,32 23.
POSEKANÝ Jan 80 S 1:36:19 34,32 24.
STREJC Michal ml. 81 S 1:36:23 34,31 25.
ELIŠKA Jan 90 S 1:42:36 32,22 26.
KOPÁČEK Pavel 73 S 1:42:53 32,14 27.
PODLAHA Miroslav 84 S 1:46:16 31,12 28.
ADAM Roman 79 S 1:54:28 28,89 29.
KOLÁŘ Rostislav 48 S 2:01:05 27,31 30.
ALTMAN Jan 58 S 2:02:30 26,99 31.
PESZAT Luboš 72 S DNF (defekt) – – – – –
Muži, silničky, 40–55 let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
KŘÍŽ Martin 57 S 1:24:28 39,14 1.
BENEŠ Martin 36 S 1:26:24 38,26 2.
PLECHATA Radek 42 S 1:26:27 38,24 3.
JIŘIČKA Miloslav 87 S 1:26:35 38,19 4.
PLONER Robert 23 S 1:26:40 38,15 5.
ZAVADIL Libor 52 S 1:26:48 38,09 6.
BRABEC Zdeněk 4 S 1:30:45 36,44 7.
DYTRYCH Tomáš 68 S 1:30:46 36,43 8.
SUŠER Radek 77 S 1:32:36 35,71 9.
DVOŘÁK Josef 78 S 1:32:38 35,70 10.
ŠVADLENA Petr 6 S 1:32:46 35,64 11.
ČIKA Mikuláš 47 S 1:36:17 34,34 12.
ZOBAL Petr 40 S 1:36:18 34,34 13.
VIEWEGH Karel 75 S 1:36:19 34,33 14.
STRNAD Radek 61 S 1:36:19 34,32 15.
VOJTÍŠEK Petr 3 S 1:36:23 34,30 16.
PLACHÝ Jan 60 S 1:42:51 32,15 17.
VAVREČKA Miroslav 24 S 1:42:51 32,14 18.
PETERKA Martin 56 S 1:42:53 32,13 19.
ŠAFAŘÍK Petr 66 S 1:46:08 31,15 20.
ŠAFRÁNEK Roman 86 S 1:46:09 31,15 21.
JEŽEK Martin 53 S 1:46:18 31,10 22.
PIVEC Vlastislav 64 S 1:46:22 31,09 23.
URBAN Miroslav 30 S 1:46:56 30,92 24.
SPURNÝ Jaromír 8 S 1:53:28 29,14 25.
KOBLIC Jaroslav 27 S 1:58:10 27,98 26.
TŮMA Jiří 18 S 2:03:08 26,85 27.
JURÁŇ Karel 37 S 2:03:29 26,78 28.
HŰBSCH Michal 10 S 2:03:30 26,77 29.
KOVÁŘÍK Ivo 17 S 2:04:08 26,64 30.
SÝKORA Jan 25 S 2:12:11 25,01 31.
Muži, silničky, 56 a více let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
MACÍK Václav 21 S 1:30:46 36,43 1.
BOHÁČ Zdeněk 49 S 1:30:49 36,40 2.
KLABOUCH Jan 14 S 1:32:37 35,70  
PELTAN Zdeněk 1 S 1:36:24 34,30 4.
FRIEDL Miroslav 2 S 1:42:33 32,24 5.
ŠOTER Ján 28 S 1:42:37 32,22 6.
BOHÁČ Milan 39 S 1:48:54 30,36 7.
KRTIČKA Stanislav 54 S 1:53:36 29,11 8.
KRATOCHVÍL Jaroslav 12 S 1:53:50 29,05 9.
JINDRA Jiří 13 S 1:58:10 27,98 10.
WAGNER Vendelín 88 S 2:01:23 27,24 11.
HORKÝ Vlastimil 15 S 2:02:56 26,89 12.
SKÁLA Milan 22 S DNF (defekt) – – – – –
Ženy:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
MATLÁŠKOVÁ Jana 5 S 1:42:38 32,21 1.
PAZDEROVÁ Renata 11 S 1:42:52 32,14 2.
KOSTKOVÁ Pavla 7 S 1:46:14 31,13 3.
PIVCOVÁ Bohunka 65 S 1:46:22 31,09 4.
ŠAFAŘÍKOVÁ Klára 67 H 1:57:33 28,12 5.
ADÁMKOVÁ Dana 38 S 2:03:28 26,78 6.
Treky & Horáci:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
HRUBÝ Jaroslav 20 H 1:42:34 32,23 1.
MADĚRA Martin 85 H 1:42:37 32,22 2.
HANOUSEK Oldřich 9 H 2:18:16 23,91 3.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – 4.
Handicapovaní:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
ŠEJNA Roman 41 Tricykl 2:36:20 21,15 1.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Ostatní (speciály, retro atp.):
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
– – – nikdo nezávodil – – – – – – – – – – – – – – – – –
Výletní trasa:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
– – – (nikdo nejel) – – – – – – – – – – – – – – – – –

Vrchařská prémie:

  1. KOBLIC Radek
  2. JELÍNEK Pavel
  3. NOVOTNÝ Oldřich