le Tour de Bechyně

16. ročník | 18.09.2016

+16°C, zataženo, mírný vánek (na začátku malinko zamrholilo).

Účastníků: 78 + 0

Klasická trať (48,7 km; 650 n.m.).

CELKOVÉ POŘADÍ:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
NOVOTNÝ Oldřich 1 S 1:14:03 39,46 1.
PECHOUŠ Miroslav 55 S 1:14:04 39,45 2.
GUT Marek 21 S 1:14:06 39,43 3.
BERAN Ondřej 16 S 1:14:07 39,42 4.
STROPNICKÝ Ondřej 73 S 1:14:08 39,42 5.
KUBÁLEK Filip 64 S 1:14:09 39,41 6.
HORKÝ David 39 S 1:14:10 39,40 7.
ROTBAUER Tomáš 66 S 1:14:16 39,34 8.
JIŘIČKA Miloslav 57 S 1:14:20 39,31 9.
KOBLIC Radek 6 S 1:14:21 39,30 10.
ZIKMUND Petr 22 S 1:14:22 39,29 11. – 12.
BRABEC Zdeněk 7 S 1:14:22 39,29 11. – 12.
PLECHATA Radek 32 S 1:14:23 39,28 13.
CAPOUCH David 67 S 1:14:24 39,27 14.
HRUBÝ Tomáš 63 S 1:14:25 39,27 15.
VIEWEGH Karel 25 S 1:14:26 39,26 16. – 17.
STANĚK Pavel 31 S 1:14:26 39,26 16. – 17.
VOBORA Ondřej 65 S 1:14:29 39,23 18.
OPLATEK Eduard 42 S 1:14:32 39,20 19.
ŠVADLENA Petr 9 S 1:14:38 39,15 20.
KŘÍŽ Martin 56 S 1:15:33 38,68 21.
BENEŠ Martin 24 S 1:15:34 38,67 22.
PIVEC Vlastislav 34 S 1:18:28 37,24 23.
ZOBAL Petr 30 S 1:18:29 37,23 24.
HYŠPLER Robin 72 H 1:18:30 37,22 25.
KLABOUCH Jan 19 S 1:18:31 37,22 26.
KOUBA Tomáš 76 S 1:18:34 37,19 27.
SUŠER Radek 2 S 1:19:28 36,77 28.
BÍLÝ Pavel 47 S 1:19:29 36,76 29. – 30.
DYTRYCH Tomáš 68 S 1:19:29 36,76 29. – 30.
KEPKA Tomáš 78 S 1:19:36 36,71 31.
SKÁLA Milan 8 S 1:19:37 36,70 32.
STREJC Michal 58 S 1:19:38 36,69 33. – 35.
BOUŠA Jiří 70 S 1:19:38 36,69 33. – 35.
MADĚRA Martin 44 H 1:19:38 36,69 33. – 35.
ELIŠKA Jan 79 S 1:19:50 36,60 36.
BOHÁČ Zdeněk 61 S 1:19:54 36,57 37.
ŠUSTR Miloslav 4 S 1:22:20 35,49 38.
JOZA Miroslav 46 S 1:22:30 35,42 39.
URBAN Miroslav 52 S 1:22:45 35,31 40.
PROBST Jiří 5 S 1:22:47 35,30 41.
ŠVADLENA Jaroslav 108 S 1:22:50 35,28 42.
FRIEDL Miroslav 11 S 1:22:54 35,25 43.
NOVOTNÝ Martin 10 S 1:22:55 35,24 44.
VLACH Martin 15 S 1:23:01 35,20 45.
PETERKA Daniel 77 S 1:23:02 35,19 46.
VAVREČEK Miroslav 13 S 1:23:05 35,17 47.
DVOŘÁK Svatopluk 18 S 1:25:47 34,06 48.
STREJC Michal 58 S 1:25:51 34,04 49.
KOSTKOVÁ Pavla 20 S 1:25:58 33,99 50.
ŠAFAŘÍK Petr 45 S 1:26:03 33,96 51.
KOPÁČEK Pavel 75 T 1:26:31 33,77 52.
SPURNÝ Jaromír 35 S 1:26:58 33,60 53.
BOHÁČ Milan 38 S 1:27:20 33,46 54.
PAZDEROVÁ Renata 28 S 1:27:54 33,24 55. – 56.
KRTIČKA Stanislav 74 S 1:27:54 33,24 55. – 56.
HORKÝ Maxmilián 40 S 1:28:32 33,00 57.
JEŽEK Martin 37 S 1:28:34 32,99 58.
STROUHAL Vlastimil 3 S 1:28:51 32,89 59.
PIVCOVÁ Bohunka 29 S 1:29:33 32,63 60.
ZAJÍČEK Radek 12 S 1:33:23 31,29 61.
ŠÍŠA Jiří 14 S 1:35:24 30,63 62.
MAREK Josef 60 S 1:37:43 29,90 63.
HŰBSCH Michal 71 S 1:38:04 29,80 64.
BÍLKOVÁ Andrea 62 S 1:38:21 29,71 65.
MRKVICA Tomáš 33 S 1:38:43 29,60 66.
HORKÝ Vlastimil 41 S 1:39:47 29,28 67.
MÁCHA Karel 49 S 1:41:06 28,90 68.
KOVÁŘÍK Ivo 17 S 1:41:37 28,76 69.
TŮMA Jiří 53 S 1:41:39 28,75 70.
POLEIN Vlastislav 36 S 1:43:38 28,20 71.
SMUTEK Miloslav 27 S 1:46:43 27,38 72.
VOLKOVÁ Natálie 26 S 1:47:05 27,29 73.
PETERKA Vlastimil 48 S 1:47:09 27,27 74.
KOLÁŘ Rostislav 43 hist. favorit 1:54:00 25,63 75.
PROCHÁZKA Jan 54 H 2:06:15 23,14 76.
MARTÍNEK Josef 69 H 2:19:17 20,98 77.
URBAN Václav 50 T 3:29:08 13,97 78.
Muži, silničky, 18–39 let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
NOVOTNÝ Oldřich 1 S 1:14:03 39,46 1.
GUT Marek 21 S 1:14:06 39,43 2.
BERAN Ondřej 16 S 1:14:07 39,42 3.
STROPNICKÝ Ondřej 73 S 1:14:08 39,42 4.
KUBÁLEK Filip 64 S 1:14:09 39,41 5.
ROTBAUER Tomáš 66 S 1:14:16 39,34 6.
KOBLIC Radek 6 S 1:14:21 39,30 7.
ZIKMUND Petr 22 S 1:14:22 39,29 8.
PLECHATA Radek 32 S 1:14:23 39,28 9.
CAPOUCH David 67 S 1:14:24 39,27 10.
HRUBÝ Tomáš 63 S 1:14:25 39,27 11.
STANĚK Pavel 31 S 1:14:26 39,26 12.
VOBORA Ondřej 65 S 1:14:29 39,23 13.
KEPKA Tomáš 78 S 1:19:36 36,71 14.
STREJC Michal 58 S 1:19:38 36,69 15. – 16.
BOUŠA Jiří 70 S 1:19:38 36,69 15. – 16.
ELIŠKA Jan 79 S 1:19:50 36,60 17.
JOZA Miroslav 46 S 1:22:30 35,42 18.
NOVOTNÝ Martin 10 S 1:22:55 35,24 19.
PETERKA Daniel 77 S 1:23:02 35,19 20.
HORKÝ Maxmilián 40 S 1:28:32 33,00 21.
ŠÍŠA Jiří 14 S 1:35:24 30,63 22.
MRKVICA Tomáš 33 S 1:38:43 29,60 23.
Muži, silničky, 40–55 let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
PECHOUŠ Miroslav 55 S 1:14:04 39,45 1.
HORKÝ David 39 S 1:14:10 39,40 2.
JIŘIČKA Miloslav 57 S 1:14:20 39,31 3.
BRABEC Zdeněk 7 S 1:14:22 39,29 4.
VIEWEGH Karel 25 S 1:14:26 39,26 5.
OPLATEK Eduard 42 S 1:14:32 39,20 6.
ŠVADLENA Petr 9 S 1:14:38 39,15 7.
KŘÍŽ Martin 56 S 1:15:33 39,68 8.
BENEŠ Martin 24 S 1:15:34 38,67 9.
PIVEC Vlastislav 34 S 1:18:28 37,24 10.
ZOBAL Petr 30 S 1:18:29 37,23 11.
KOUBA Tomáš 76 S 1:18:34 37,19 12.
SUŠER Radek 2 S 1:19:28 36,77 13.
BÍLÝ Pavel 47 S 1:19:29 36,76 14. – 15.
DYTRYCH Tomáš 68 S 1:19:29 36,76 14. – 15.
URBAN Miroslav 52 S 1:22:45 35,31 16.
VLACH Martin 15 S 1:23:01 35,20 17.
VAVREČEK Miroslav 13 S 1:23:05 35,17 18.
DVOŘÁK Svatopluk 18 S 1:25:47 34,06 19.
STREJC Michal 58 S 1:25:51 34,04 20.
ŠAFAŘÍK Petr 45 S 1:26:03 33,96 21.
SPURNÝ Jaromír 35 S 1:26:58 33,60 22.
JEŽEK Martin 37 S 1:28:34 32,99 23.
ZAJÍČEK Radek 12 S 1:33:23 31,29 24.
HŰBSCH Michal 71 S 1:38:04 29,80 25.
KOVÁŘÍK Ivo 17 S 1:41:37 28,76 26.
TŮMA Jiří 53 S 1:41:39 28,75 27.
Muži, silničky, 56 a více let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
KLABOUCH Jan 19 S 1:18:31 37,22 1.
SKÁLA Milan 8 S 1:19:37 36,70 2.
BOHÁČ Zdeněk 61 S 1:19:54 36,57 3.
ŠUSTR Miloslav 4 S 1:22:20 35,49 4.
PROBST Jiří 5 S 1:22:47 35,30 5.
ŠVADLENA Jaroslav 108 S 1:22:50 35,28 6.
FRIEDL Miroslav 11 S 1:22:54 35,25 7.
BOHÁČ Milan 38 S 1:27:20 33,46 8.
KRTIČKA Stanislav 74 S 1:27:54 33,24 9.
STROUHAL Vlastimil 3 S 1:28:51 32,89 10.
MAREK Josef 60 S 1:37:43 29,90 11.
HORKÝ Vlastimil 41 S 1:39:47 29,28 12.
MÁCHA Karel 49 S 1:41:06 28,90 13.
POLEIN Vlastislav 36 S 1:43:38 28,20 14.
SMUTEK Miloslav 27 S 1:46:43 27,38 15.
PETERKA Vlastimil 48 S 1:47:09 27,27 16.
Ženy:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
KOSTKOVÁ Pavla 20 S 1:25:58 33,99 1.
PAZDEROVÁ Renata 28 S 1:27:54 33,24 2.
PIVCOVÁ Bohunka 29 S 1:29:33 32,63 3.
BÍLKOVÁ Andrea 62 S 1:38:21 29,71 4.
VOLKOVÁ Natálie 26 S 1:47:05 27,29 5.
Treky & Horáci:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
HYŠPLER Robin 72 H 1:18:30 37,22 1.
MADĚRA Martin 44 H 1:19:38 36,69 2.
KOPÁČEK Pavel 75 T 1:26:31 33,77 3.
PROCHÁZKA Jan 54 H 2:06:15 23,14 4.
MARTÍNEK Josef 69 H 2:19:17 20,98 5.
URBAN Václav 50 T 3:29:08 13,97 6.
Ostatní (speciály, retro atp.):
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
KOLÁŘ Rostislav 43 historický favorit 1:54:00 25,63 1.
Výletní trasa:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
– – – (nikdo nejel) – – – – – – – – – – – – – – – – –

Vrchařská prémie:

  1. BENEŠ Martin
  2. KŘÍŽ Martin
  3. NOVOTNÝ Oldřich