XC TdB

2. ročník | 20.09.2014

+21°C, skorojasno.

Muži 18–39 let (5 okruhů):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
NOVÁK Radek UGO ALLIVICTUS ČS. 9 H 35:13,92'' 1.
ŠITNER Jaroslav GS cyklo team Jistebnice 25 H 36:00,98'' 2.
CODL Lukáš APEX-BIKE 24 H 36:21,70'' 3.
ZONYGA Jan VRV 28 H 37:58,11'' 4.
ZIKMUND Petr CT Weber (Tábor) 6 C 37:58,89'' 5.
HOŘEJŠÍ Jiří APEX-BIKE 29 H 39:02,51'' 6.
HYNŠT František APEX-BIKE 22 H 39:18,48'' 7.
NOVÁK Jakub APEX-BIKE 27 H 39:22,39'' 8.
BECHYNĚ Pavel APEX-BIKE 19 H 39:29,09'' 9.
RYJÁČEK Filip APEX-BIKE 18 H 39:53,98'' 10.
CAPOUCH David APEX-BIKE 12 H 40:11,17'' 11.
VÁCHA Pavel CK Chýnov 23 H 42:38,58'' 12.
ŠMEJKAL Dominik Tábor 4 H 44:31,42'' 13.
KRAUS Ondřej SK Větrovy 16 H 45:09,26'' 14.
SEDLECKÝ Robert Lenora 8 H 45:18,98'' 15.
BALOGH Tomáš Tábor 17 H 48:45,61'' 16.
SUK Jakub Kalas (Tábor) 26 H 51:27,01'' 17.
BOUŠA Michal CT Weber (Tábor) 2 C 54:46,01'' 18.
KOTEN Libor CT Krásná lípa 15 H 56:05,09'' 19.
CAPOUCH Jan Dobronice 13 H 56:43,64'' 20.
SEDLÁK Michal Panda 1 H DNF 21.
SHORNÝ Jakub Nové Dvory 30 H DNF 22.
Muži 40–59 let (4 okruhy):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
HANTÁK Vladimír APEX-BIKE 21 H 39:28,26'' 1.
ŠMEJKAL Martin APEX-BIKE 5 H 40:50,92'' 2.
KLŮFA Petr Hvožďany 7 H 41:21,89'' 3.
SELNAR Jiří APEX-BIKE 20 H 42:06,80'' 4.
KOUBA Tomáš Velo Dvořák 10 H 43:10,78'' 5.
STANĚK Milan CK Chýnov 3 H 44:01,26'' 6.
ŠAFAŘÍK Petr Opařany 14 H 45:30,95'' 7.
CAPOUCH Jiří Panda 11 H 72:15,43'' 8.
Ženy (3 okruhy):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
DVOŘÁKOVÁ Marie FBT Nuzbely 22 H 28:40,39'' 1.
POSPÍŠILOVÁ Eliška Dražice 21 H 30:54,57'' 2.
MRÁČKOVÁ Lenka CK Chýnov 20 H 31:45,39'' 3.
Junioři 15–17 let (2 okruhy):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
ŠITNER Jaroslav GS cyklo team Jistebnice 2 H 20:47 1.
ZONYGA Jan VRV 10 H 21:04 2.
RYTÍŘ Jiří GS cyklo team Jistebnice 8 H 24:35 3.
HOŘEJŠÍ Jiří GS cyklo team Jistebnice 11 H 24:54 4.
PETR Jan GS cyklo team Jistebnice 7 H 25:26 5.
MÁCHAL Tomáš Nové Dvory 6 H 27:20 6.
SHORNÝ Adam Nové Dvory 5 H 27:41 7.
NOVOTNÝ Petr Opařany 3 H 30:30 8.
MÍKA Ondřej Opařany 4 H 35:06 9.
Žáci 10–14 let (1 okruh):
Jméno Tým (město) St. číslo Typ kola Dosažený čas Pořadí
HUBKA Tomáš ČEZ Tábor 1 H 20:29 1.
ZONYGA David VRV 9 H 21:30 2.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – –