le Tour de Bechyně

15. ročník | 20.09.2015

+17°C, oblačno, větrno (a dvě mírné dešťové přeháňky).

Účastníků: 86 + 3

Klasická trať (48,7 km; 650 n.m.).

CELKOVÉ POŘADÍ:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
NOVOTNÝ Oldřich 1 S 1:16:23 38,25 1.
JELÍNEK Pavel 49 S 1:16:24 38,25 2.
ROTBAUER Tomáš 78 S 1:16:24 38,25 3.
PECHOUŠ Miroslav 34 S 1:16:25 38,24 4.
CAMRDA Pavel 72 S 1:16:25 38,24 5.
HORKÝ David 8 S 1:16:26 38,23 6.
ROUČKA Ladislav 81 S 1:16:28 38,21 7.
STANĚK Pavel 50 S 1:16:30 38,20 8.
PLECHATA Radek 83 S 1:16:33 38,17 9.
ZAVADIL Libor 95 S 1:16:34 38,16 10.
SABOL Jan 79 S 1:16:35 38,15 11.
SVÁČEK Michal 62 S 1:16:39 38,12 12.
JIŘIČKA Miroslav 42 S 1:16:48 38,05 13.
JEHNĚ Václav 31 S 1:16:48 38,05 14.
ZIKMUND Petr 73 S 1:17:02 37,93 15.
BOUŠA Jiří 54 S 1:17:40 37,62 16.
KŘÍŽ Martin 74 S 1:17:45 37,58 17.
BENEŠ Martin 75 S 1:17:45 37,57 18.
VANĚČEK Michael 25 S 1:19:03 36,96 19.
HORÁČEK Pavel 41 S 1:19:06 36,94 20.
MIKOLÁŠ Miroslav 92 S 1:21:05 36,04 21.
PIVEC Vlastislav 39 S 1:21:06 36,03 22. – 23.
DVOŘÁK Josef 26 S 1:21:06 36,03 22. – 23.
SKÁLA Milan 28 S 1:21:17 35,95 24.
ZOBAL Petr 61 S 1:21:19 35,93 25.
PELTAN Zdeněk 36 S 1:21:30 35,85 26.
KOUBA Tomáš 94 S 1:21:32 35,84 27.
VIEWEGH Karel 69 S 1:22:31 35,41 28.
TICHÝ Daniel 15 S 1:22:44 35,32 29.
SUŠER Radek 45 S 1:22:53 35,25 30.
KOLIHA Jiří 16 S 1:22:57 35,23 31.
BÍLÝ Pavel 24 S 1:23:01 35,20 32.
ŠMEJKAL Martin 71 S 1:23:09 35,14 33.
JOZA Miroslav 32 S 1:23:13 35,11 34.
ROUČKA Ladislav 82 S 1:23:17 35,09 35.
BOHÁČ Zdeněk 84 S 1:23:18 35,08 36.
MIKOLÁŠ Jan 93 S 1:23:19 35,07 37.
KOPIC Petr 38 S 1:23:20 35,06 38.
ADAM Roman 35 S 1:23:21 35,06 39.
MADĚRA Martin 80 H 1:26:37 33,73 40.
MATLÁŠKOVÁ Jana 37 S 1:29:22 32,70 41.
BOHÁČ Milan 30 S 1:29:33 32,63 42.
DVOŘÁK Svatopluk 12 S 1:30:14 32,38 43.
VAVREČEK Miroslav 21 S 1:30:33 32,27 44.
SOUKUP Pavel 60 S 1:30:34 32,26 45.
SMEJKAL Jakub Patrik 51 S 1:30:41 32,22 46.
MIKEŠ Roman 40 S 1:30:47 32,19 47.
KRTIČKA Stanislav 27 C 1:30:50 32,17 48.
KOSTKOVÁ Pavla 14 S 1:31:01 32,10 49.
ŠAFRÁNEK Roman 48 S 1:31:35 31,91 50.
NEKOLA Martin 85 S 1:31:37 31,89 51.
JINDRA Jiří 2 S 1:31:38 31,89 52.
MAREK Josef 11 S 1:31:39 31,88 53.
STROUHAL Vlastimil 10 S 1:31:41 31,87 54.
NOVOTNÝ Martin 43 S 1:31:42 31,86 55.
KOPÁČEK Pavel 88 H 1:31:49 31,82 56.
URBAN Miroslav 58 S 1:31:51 31,81 57.
PETRŮ Martin 3 S 1:38:13 29,75 58.
VEJVODOVÁ Pavlína 59 S 1:38:47 29,58 59.
ŠVADLENA Petr 29 S 1:38:48 29,57 60.
SPURNÝ Jaromír 4 S 1:38:49 29,57 61.
HORKÝ Vlastimil 6 S 1:40:27 29,09 62.
PEXA Martin 97 H 1:40:44 29,01 63.
HORKÝ Maxmilián 9 S 1:40:52 28,97 64.
KOVÁŘÍK Ivo 17 S 1:41:01 28,93 65.
MAREK Jiří 55 S 1:41:23 28,82 66.
WAGNER Vendelín 96 S 1:42:53 28,40 67.
TŮMA Jiří 19 S 1:43:40 28,19 68.
ŠAFAŘÍKOVÁ Klára 57 H 1:44:25 27,98 69.
ŠAFAŘÍK Petr 56 H 1:44:26 27,98 70.
MÁCHA Karel 52 S 1:44:43 27,90 71.
BURIAN František 47 S 1:44:55 27,85 72.
MRÁČKOVÁ Lenka 66 H 1:45:41 27,65 73. – 74.
STANĚK Milan 64 H 1:45:41 27,65 73. – 74.
PETERKA Vlastimil 53 S 1:46:03 27,55 75.
TŮMA Ondřej 20 S 1:48:50 26,85 76.
HŰBSCH Michal 5 H 1:49:03 26,80 77.
POPEK Karel 98 S 1:49:06 26,78 78.
MARAVAUD Yennick 46 H 1:50:21 26,48 79.
MACHÁČEK Marek 67 H 1:57:35 24,85 80.
TŐRŐKOVÁ Erika 86 S 1:58:00 24,76 81.
STAŇKOVÁ Monika 65 H 1:58:01 24,76 82.
MACHÁČKOVÁ Martina 68 H 1:58:10 24,73 83.
BOHÁČ Karel 18 T 1:58:15 24,71 84.
ŠKOREC Vladimír 23 S 2:04:23 23,49 85.
LIŠKA Miloslav 87 S DNF – – – – –
Muži, silničky, 18–39 let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
NOVOTNÝ Oldřich 1 S 1:16:23 38,25 1.
JELÍNEK Pavel 49 S 1:16:24 38,25 2.
ROTBAUER Tomáš 78 S 1:16:24 38,25 3.
STANĚK Pavel 50 S 1:16:30 38,20 4.
PLECHATA Radek 83 S 1:16:33 38,17 5.
SABOL Jan 79 S 1:16:35 38,15 6.
ZIKMUND Petr 73 S 1:17:02 37,93 7.
BOUŠA Jiří 54 S 1:17:40 37,62 8.
KŘÍŽ Martin 74 S 1:17:45 37,58 9.
BENEŠ Martin 75 S 1:17:45 37,57 10.
VANĚČEK Michael 25 S 1:19:03 36,96 11.
HORÁČEK Pavel 41 S 1:19:06 36,94 12.
MIKOLÁŠ Miroslav 92 S 1:21:05 36,04 13.
TICHÝ Daniel 15 S 1:22:44 35,32 14.
JOZA Miroslav 32 S 1:23:13 35,11 15.
ROUČKA Ladislav 82 S 1:23:17 35,09 16.
ADAM Roman 35 S 1:23:21 35,06 17.
SMEJKAL Jakub Patrik 51 S 1:30:41 32,22 18.
NOVOTNÝ Martin 43 S 1:31:42 31,86 19.
URBAN Miroslav 58 S 1:31:51 31,81 20.
HORKÝ Maxmilián 9 S 1:40:52 28,97 21.
BURIAN František 47 S 1:44:55 27,85 22.
TŮMA Ondřej 20 S 1:48:50 26,85 23.
Muži, silničky, 40–55 let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
PECHOUŠ Miroslav 34 S 1:16:25 38,24 1.
CAMRDA Pavel 72 S 1:16:25 38,24 2.
HORKÝ David 8 S 1:16:26 38,23 3.
ROUČKA Ladislav 81 S 1:16:28 38,21 4.
ZAVADIL Libor 95 S 1:16:34 38,16 5.
SVÁČEK Michal 62 S 1:16:39 38,12 6.
JIŘIČKA Miroslav 42 S 1:16:48 38,05 7.
JEHNĚ Václav 31 S 1:16:48 38,05 8.
PIVEC Vlastislav 39 S 1:21:06 36,03 9. – 10.
DVOŘÁK Josef 26 S 1:21:06 36,03 9. – 10.
ZOBAL Petr 61 S 1:21:19 35,93 11.
KOUBA Tomáš 94 S 1:21:32 35,84 12.
VIEWEGH Karel 69 S 1:22:31 35,41 13.
SUŠER Radek 45 S 1:22:53 35,25 14.
KOLIHA Jiří 16 S 1:22:57 35,23 15.
BÍLÝ Pavel 24 S 1:23:01 35,20 16.
ŠMEJKAL Martin 71 S 1:23:09 35,14 17.
MIKOLÁŠ Jan 93 S 1:23:19 35,07 18.
KOPIC Petr 38 S 1:23:20 35,06 19.
BOHÁČ Milan 30 S 1:29:33 32,63 20.
DVOŘÁK Svatopluk 12 S 1:30:14 32,38 21.
VAVREČEK Miroslav 21 S 1:30:33 32,27 22.
SOUKUP Pavel 60 S 1:30:34 32,26 23.
MIKEŠ Roman 40 S 1:30:47 32,19 24.
ŠAFRÁNEK Roman 48 S 1:31:35 31,91 25.
NEKOLA Martin 85 S 1:31:37 31,89 26.
ŠVADLENA Petr 29 S 1:38:48 29,57 27.
SPURNÝ Jaromír 4 S 1:38:49 29,57 28.
KOVÁŘÍK Ivo 17 S 1:41:01 28,93 29.
TŮMA Jiří 19 S 1:43:40 28,19 30.
ŠKOREC Vladimír 23 S 2:04:23 23,49 31.
LIŠKA Miloslav 87 S DNF – – – – –
Muži, silničky, 56 a více let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
SKÁLA Milan 28 S 1:21:17 35,95 1.
PELTAN Zdeněk 36 S 1:21:30 35,85 2.
BOHÁČ Zdeněk 84 S 1:23:18 35,08 3.
KRTIČKA Stanislav 27 C 1:30:50 32,17 4.
JINDRA Jiří 2 S 1:31:38 31,89 5.
MAREK Josef 11 S 1:31:39 31,88 6.
STROUHAL Vlastimil 10 S 1:31:41 31,87 7.
PETRŮ Martin 3 S 1:38:13 29,75 8.
HORKÝ Vlastimil 6 S 1:40:27 29,09 9.
MAREK Jiří 55 S 1:41:23 28,82 10.
WAGNER Vendelín 96 S 1:42:53 28,40 11.
MÁCHA Karel 52 S 1:44:43 27,90 12.
PETERKA Vlastimil 53 S 1:46:03 27,55 13.
POPEK Karel 98 S 1:49:06 26,78 14.
Ženy:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
MATLÁŠKOVÁ Jana 37 S 1:29:22 32,70 1.
KOSTKOVÁ Pavla 14 S 1:31:01 32,10 2.
VEJVODOVÁ Pavlína 59 S 1:38:47 29,58 3.
ŠAFAŘÍKOVÁ Klára 57 H 1:44:25 27,98 4.
MRÁČKOVÁ Lenka 66 H 1:45:41 27,65 5.
TŐRŐKOVÁ Erika 86 S 1:58:00 24,76 6.
STAŇKOVÁ Monika 65 H 1:58:01 24,76 7.
MACHÁČKOVÁ Martina 68 H 1:58:10 24,73 8.
Treky & Horáci:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
MADĚRA Martin 80 H 1:26:37 33,73 1.
KOPÁČEK Pavel 88 H 1:31:49 31,82 2.
PEXA Martin 97 H 1:40:44 29,01 3.
ŠAFAŘÍK Petr 56 H 1:44:26 27,98 4.
STANĚK Milan 64 H 1:45:41 27,65 5.
HŰBSCH Michal 5 H 1:49:03 26,80 6.
MARAVAUD Yennick 46 H 1:50:21 26,48 7.
MACHÁČEK Marek 67 H 1:57:35 24,85 8.
BOHÁČ Karel 18 T 1:58:15 24,71 9.
Ostatní (speciály, retro atp.):
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
– – – (nikdo nezávodil) – – – – – – – – – – – – – – – – –
Výletní trasa:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí
KOTRBA Jaroslav 0 velociped – – – – – – – – – –
KOHOUT Jan 90 T – – – – – – – – – –
KOHOUT Václav 91 T – – – – – – – – – –

Vrchařská prémie:

  1. SVÁČEK Michal
  2. JELÍNEK Pavel
  3. HORÁČEK Pavel