le Tour de Bechyně

11. ročník | 18.09.2011

Účastníků: 41 + 1

Od tohoto ročníku bude vždy „klasická trať“, tedy trasa: Bechyně (kulťas) – Sudoměřice – Hodětín – Březnice – Týn nad Vlt. – Koloděje – Chrášťany – Nemějice – Bernartice – Radětice – Bechyně (park. u stadionu). (Cca 48,7 km; 650 nastoupaných metrů).

CELKOVÉ POŘADÍ:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
ZIKMUND Petr 39 S 1:15:00 38,96 1.
KŘÍŽ Martin 38  1:15:01  38,95 2.
VĚNCEK Aleš  11  1:17:20  37,78 3.
BOHÁČ Zdeněk  21  1:17:20  37,78 4. 
DVOŘÁK Josef  1:17:21  37,78 5. 
ŠVADLENA Jaroslav  16  1:17:21  37,78 6. 
VIEWEGH Karel  1:17:27  37,73 7. 
ŠVADLENA Petr  1:17:28  37,72 8. 
ŠMEJKAL Jiří 1:17:30  37,70 9. 
MADĚRA Martin  41  1:17:32  37,69 10. 
ŠAFRÁNEK Roman 40  1:22:04  35,61 11. 
BOHÁČ Milan  1:23:41  34,92 12. 
ŠKODA Jan 32  1:24:46  34,47 13. 
SPURNÝ Jaromír  23  1:27:15  33,49 14. 
TŮMA Jiří  22  1:28:00  33,20 15. 
KOHOUT Václav  27  1:28:03  33,19 16. 
URBAN Miroslav  1:28:03  33,19 17. 
JEŽEK Martin  1:28:08  33,15 18. 
PEXA Martin  18  1:30:48  32,18 19. 
TICHÝ Daniel  24  1:30:58  32,12 20. 
HERZA Martin  31  1:34:48  30,82 21. 
RUBEŠ Pavel  19  1:35:55  30,46 22. 
STROUHAL Vlastimil  12 1:35:56  30,46 23. 
BURIAN František  42  1:36:08  30,40 24. 
BOHÁČ Karel  25 1:37:15  30,05 25. 
MAREK Josef  14  1:37:22  30,01 26. 
ŠAFAŘÍK Petr  20  1:38:25  29,69 27. 
LIŠKA Miloslav  26  1:38:27  29,68 28. 
KOVÁŘÍK Ivo  17  1:38:50  29,56 29. 
POKORNÝ Petr 33 T 1:55:40 25,26 30.
KALINOVÁ Alena 35 T 1:55:54 25,21 31.
PAZOUREK Jan 36 T 1:55:56 25,20 32.
HRUŠKA Vojtěch  30  1:59:29  24,46 33. 
FEDOROČKO Alexandr  28  1:59:32  24,45 34. 
ALBRECHTOVÁ Jana  37  2:12:53  21,99 35. 
HRUŠKA Jan  34  2:15:46  21,52 36. 
HRUŠKOVÁ Marie  29  2:23:38  20,34 37. 
PASTOROVIČOVÁ Katarína  15  2:25:50  20,04 38. 
PÍCHA Miloš  2:32:16  19,19 39. 
BENDA Richard S 1:39:55 29,24 – –
BENDA Libor S 1:40:00 29,22 – –
Muži 18–55 let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
ZIKMUND Petr 39 S 1:15:00 38,96 1.
KŘÍŽ Martin 38 S 1:15:01 38,95 2.
VĚNCEK Aleš 11 S 1:17:20 37,78 3.
BOHÁČ Zdeněk 21 S 1:17:20 37,78 4.
DVOŘÁK Josef 6 S 1:17:21 37,78 5.
VIEWEGH Karel 3 S 1:17:27 37,73 6.
ŠVADLENA Petr  1:17:28  37,72 7. 
ŠMEJKAL Jiří 1:17:30  37,70 8. 
ŠAFRÁNEK Roman 40  1:22:04  35,61 9. 
BOHÁČ Milan  1:23:41  34,92 10. 
ŠKODA Jan 32  1:24:46  34,47 11. 
SPURNÝ Jaromír  23  1:27:15  33,49 12. 
TŮMA Jiří  22  1:28:00  33,20 13. 
KOHOUT Václav  27  1:28:03  33,19 14. 
URBAN Miroslav  1:28:03  33,19 15. 
JEŽEK Martin  1:28:08  33,15 16. 
TICHÝ Daniel  24  1:30:58  32,12 17. 
RUBEŠ Pavel  19  1:35:55  30,46 18. 
STROUHAL Vlastimil  12 1:35:56  30,46 19. 
BURIAN František  42  1:36:08  30,40 20. 
LIŠKA Miloslav  26  1:38:27  29,68 21. 
KOVÁŘÍK Ivo  17  1:38:50  29,56 22. 
HRUŠKA Vojtěch  30 S 1:59:29  24,46 23.
BENDA Richard S 1:39:55 29,24 – –
BENDA Libor S 1:40:00 29,22 – –
Muži 56 a víc let:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
ŠVADLENA Jaroslav 16 S 1:17:21 37,78 1.
BOHÁČ Karel 25 S 1:37:15 30,05 2.
MAREK Josef 14 S 1:37:22 30,01 3.
HRUŠKA Jan 34 S 2:15:46 21,52 4.
Ženy:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
KALINOVÁ Alena 35 T 1:55:54 25,21 1.
ALBRECHTOVÁ Jana 37 T 2:12:53 21,99 2.
HRUŠKOVÁ Marie 29 S 2:23:38 20,34 3.
PASTOROVIČOVÁ Katarína 15 H 2:25:50 20,04 4.
Horáci:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
MADĚRA Martin 41 H 1:17:32 37,69 1.
PEXA Martin 18 H 1:30:48 32,18 2.
ŠAFAŘÍK Petr 20 H 1:38:25 29,69 3.
PÍCHA Miloš 8 H 2:32:16 19,19 4.
Treky:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
HERZA Martin 31 T 1:34:48 30,82 1.
POKORNÝ Petr 33 T 1:55:40 25,26 2.
PAZOUREK Jan 36 T 1:55:56 25,20 3.
FEDOROČKO Alexandr 28 T 1:59:32 24,45 4.
Výletní trasa:
Jméno St. číslo Typ kola Dosažený čas Pr. rychlost Pořadí 
VYMĚTAL Martin 10 H – – – – – – – – – –